על התקן הירוק FSC

את זה שעץ ועצה הינה חברה הדוגלת באחריות סביבתית והיחידה בישראל בעלת הסמכה לתקן FSC מטעם המועצה לניהול יערות, אתם כנראה כבר יודעים. אך מה זה בדיוק אומר? כל הפרטים לפניכם.

תקן ירוק מטעם ה-FSC לעץ ועצה

הסמכת עץ ועצה לתקן ה-FSC מבטיחה, כי אנו מורשים למכור ולספק ללקוחותינו עצים המסומנים בתו תקן FSC. עצים אלה מגיעים ממקורות שמנוהלים בצורה אחראית ומקיימת ובהתאם לתקנים סביבתיים וחברתיים. עץ ועצה גאה להיות החברה הישראלית היחידה שמספקת מוצרים בעלי תו תקן זה ומזמינים גם אתכם לקחת אחריות על חומרי הגלם בהם אתם משתמשים לביצוע הפרויקטים שלכם.
המועצה לניהול יערות (Forest Stewardship Council) היא מערכת בקרה ופיקוח בינלאומית, המוכרת על ידי ארגונים סביבתיים וחברתיים בכל העולם. בספטמבר 2004 אישרה המועצה את תקן שרשרת האספקה, המתייחס למקור המוצרים ולדרך שעשו מהיער, או במקרה של חומרים ממוחזרים, מאתר ההשבה, אל הצרכן. נוסף על כך, התקן מאשר את כל שלבי העיבוד, השינוי, הייצור וההפצה של המוצרים, עד לאספקתם ללקוח, ומבטיח כי העצים לא עורבבו עם מוצרים ממקורות בלתי מאושרים.
אישור על פי תקן FSC, נועד לספק ערובה אמינה ללקוחות, כי מקורם של המוצרים ביערות המנוהלים היטב, במקורות מבוקרים, בחומרים מושבים או בתמהיל שלהם. תו התקן מסומן על תווית המוצרים או במסמכי המכירה שלהם על ידי קוד ספציפי והוא ניתן למוצר עבורו מתקיימת שרשת רציפה של ארגונים מאושרים לכל אורך הדרך – מהמקור ועד למוצר המוגמר.
קיימים שני סוגי אישורים – הראשון (FM), מעיד על כך שהעץ נכרת ביער שמנוהל על פי עקרונות המועצה. השני (COC), מעיד על כך שהעץ לא עורבב עם עצים מיערות לא מאושרים במהלך דרכו ללקוח. כל משווק בעל התקן זקוק לשני האישורים הללו, המסומנים על ידי סימנים מוסכמים כחלק מקוד האישור המוענק לחברה.
אחריות סביבתית היא עקרון חשוב ומנחה עבורנו ואנו פועלים באופן מתמיד על פי עקרון זה.
על איכות הסביבה ואיכות המוצרים לא מתפשרים!לפרטים נוספים ניתן לפנות לנעמה במייל naama@etza.co.il או בטלפון 03-6276555 שלוחה 2.
0/5 (0 Reviews)

תמונות של על התקן הירוק FSC

כדי שלא תמתינו על הקו, השקנו עבורכם שירות שיחה חוזרת מנציג. נא מלאו את הטופס, ונציג עץ ועצה יחזור אליכם במהרה

שם מלא:
טלפון:
איזור:
מוצר:

קבלן עצים וגגות רעפים?
מקומך איתנו

מלאו את הפרטים וקבלו הצעת מחיר משתלמת וגם הצטרפו למועדון הקבלנים

שם מלא:
טלפון:
קבלן:

להצעת מחיר משתלמת
מלאו את הטופס

שדות חובה מסומנים ב - *

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
איזור:
מוצר:
סוג לקוח:
התקנה:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp