כנס ירוק – בנייה ירוקה

הכנס השנתי לבנייה ירוקה וערים חכמות, התקיים השנה ב- 20-21.09.2016 בת"א

בכנס השתתפו כ-1,500 מרצים מהארץ ומחו"ל אשר רואים בחשיבות להובלה לשינוי סביבת חיינו. בתור חברה שרואה בחשיבות לאחריות סביבתית ופועלת לפי עקרון זה, לקחנו חלק במושב הכנס "שכונה – פיתוח נופי ומרחב ציבורי". מנכ"ל חברת עץ ועצה, יובל אברמוב, יחד עם המומחה האורח ליערנות מייקל קוטצק (Michael Kutschke), העבירו הרצאה מרתקת בשם – Way wood – פתרון או בעיה?

ההרצאה סקרה את יתרונות השימוש בעץ כחומר גלם, התייחסה לתקנים הבינלאומיים הקיימים ולחשיבות בשימוש בעץ בר קיימא.
הכנס של המועצה הישראלית לבנייה ירוקה, מהווה במה מרכזית להצגת מגמות וחידושים בהפיכת מרחב המגורים שלנו לבריא, מתחשב בסביבה, חסכוני ומתקדם. השנה, הכנס עסק בהיבטי "בניין שכונה עיר" והציג מגוון הרצאות על ההיבטים השונים של הבנייה הירוקה. בנוסף, הושם דגש על עיצוב סביבת החיים המודרנית ברוח הבנייה הירוקה, לרבות פתרונות טכנולוגיים לחשיבה ירוקה, התייעלות אנרגטית, שימור אנרגיה ועוד. מלבד ההרצאות השונות, התקיימה תערוכת מציגים כאשר בדוכן של עץ ועצה, המומחים שלנו הסבירו על החידושים בתחום, על מוצרים, פתרונות וטכניקות ונתנו ייעוץ למתעניינים.

כשותפים במועצה לבנייה ירוקה, השתתפות בכנסים ובמפגשים בנושא מאפשרת לנו לחזק את החשיבות ואת המודעות לשימוש בעץ מאושר לפי תקן FSC ולחידוש היערות. בתור החברה היחידה בארץ המאושרת למכור ולבצע עבודות בעץ בעל תו תקן, אנו מזמינים גם אתכם לקחת אחריות על חומרי הגלם בהם משתמשים לביצוע הפרויקטים שלכם.

שימוש בעץ כחומר גלם חם וטבעי על חזות המבנים במתחם העירוני למשל, משפיע בצורה חיובית על התחושה שהוא משרה על העוברים והשבים ועל המתגוררים והעובדים בסביבה. כמו כן, עץ הוא חומר הגלם היחיד שניתן למחזר אותו בשלמות ותהליך המחזור שלו אינו פוגע כלל בסביבה.
אנו מקווים כי בעתיד יותר מדינות ויזמים עסקיים יצטרפו לחזון של אחריות סביבתית ויפכו את השמירה על הסביבה בכלל ועל העצים בפרט לדרך חיים.

0/5 (0 Reviews)

תמונות של כנס ירוק – בנייה ירוקה

כדי שלא תמתינו על הקו, השקנו עבורכם שירות שיחה חוזרת מנציג. נא מלאו את הטופס, ונציג עץ ועצה יחזור אליכם במהרה

שם מלא:
טלפון:
איזור:
מוצר:

קבלן עצים וגגות רעפים?
מקומך איתנו

מלאו את הפרטים וקבלו הצעת מחיר משתלמת וגם הצטרפו למועדון הקבלנים

שם מלא:
טלפון:
קבלן:

להצעת מחיר משתלמת
מלאו את הטופס

שדות חובה מסומנים ב - *

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
איזור:
מוצר:
סוג לקוח:
התקנה:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp