הכנס השנתי לבנייה ירוקה

הכנס השנתי לבנייה ירוקה יתקיים בספטמבר 2015: עץ ועצה תציג פתרונות ממקורות מתחדשים

מנכ"ל עץ ועצה, אביב אברמוב: "דווקא לאור העובדה שאנחנו עובדים עם עץ, אנו מודעים לצורך בשמירה על היערות בעולם כולו – כדי שתמיד ניהנה מאספקה של חומר גלם איכותי"

חברת עץ ועצה, המתמחה במוצרי עץ לבנייה, תשתתף השנה זו הפעם השישית בכנס "בנייה, שכונה, עיר" – הכנס השנתי לבנייה ירוקה, הנחשב לאירוע המרכזי בישראל בכל הקשור לדיון על תכנון בנייה ירוקה ואיכותית.

הכנס יושק בערב חגיגי ב-10 בספטמבר בבית הספר ללימודי הסביבה ע"ש פורטר באוניברסיטת תל אביב, ויוקדש השנה לאתגרי הבינוי בישראל: ביקוש גואה ליחידות דיור חדשות, מול הצורך בשמירה על בנייה ירוקה הידידותית לסביבה ולאדם גם יחד.

מנכ"ל עץ ועצה, אביב אברמוב, יישא דברים בנושא בנייה ירוקה וחומרים ממקורות מתחדשים, בפאנל שיעסוק בהתחדשות עירונית. את הכנס תנחה העיתונאית סיון קלינגבייל, והוא יכלול הרצאה של גיל פנלוסה, מומחה בעל שם עולמי לעירוניות.

בונים בעץ – ודואגים לשימור היערות

חברת עץ ועצה דוגלת זה שנים רבות בבנייה ירוקה, ונחשבת למובילה בתחום בישראל. כך למשל, עץ ועצה היא החברה היחידה בתחום העץ בישראל שקיבלה את התקן הבינלאומי FSC. זהו תקן המוענק מטעם המועצה לניהול יערות (Forest Stewardship Council), וחברה הפועלת מכוחו של התקן מוכרת ללקוחותיה עצים ממקורות המקפידים על ניהול אחראי של היערות ושמירה על בריאותם.

לדברי אברמוב, "הכנס השנתי מהווה מקום מפגש לאנשי מקצוע משלל ארגונים וחברות בענף הבנייה, לצד מקבלי החלטות וקובעי מדיניות ברשויות המקומיות, בזרועות הממשלה ועוד.

"בכנס הם נחשפים לשיטות ולרעיונות המתקדמים ביותר בבנייה ירוקה, הן בהרצאות המגוונות והן בביתנים של החברות השונות, ובהם הביתן של עץ ועצה – שיציג לקהל המשתתפים את מגוון הפתרונות שהיא מציעה לשימוש בבנייה ירוקה.

"דווקא לאור העובדה שאנחנו עובדים רבות עם עצים, אנו מודעים לצורך בשמירה על היערות בעולם כולו – כדי שתמיד ניהנה מאספקה של חומר גלם איכותי. אנו מתמחים בפרויקטים של בנייה ירוקה ואקולוגית, מתוך נטילת אחריות ודאגה לאיכות הסביבה – הן זו המקומית שבה אנו פועלים, והן הסביבה העולמית, למשל היערות שמהם מגיעים העצים שלנו. המומחים שלנו בקיאים בשיטות מתקדמות של בנייה ירוקה, ומקפידים להתעדכן ולהתחדש במה שקורה בתחום בעולם".

הכנס ייפתח ב-10 בספטמבר בשעה 18:00 בבית הספר ע"ש פורטר ללימודי הסביבה, באוניברסיטת תל אביב, ומושב הכנס עצמו יתקיים למחרת, 11 בספטמבר, במלון דיוויד אינטרקונטיננטל בתל אביב. התוכנית כוללת מושבים והרצאות במגוון נושאים, לצד תערוכה המוקדשת לבנייה ירוקה, וזמן חופשי למפגש בין הגורמים השונים בענף.

0/5 (0 Reviews)

תמונות של הכנס השנתי לבנייה ירוקה

כדי שלא תמתינו על הקו, השקנו עבורכם שירות שיחה חוזרת מנציג. נא מלאו את הטופס, ונציג עץ ועצה יחזור אליכם במהרה

שם מלא:
טלפון:
איזור:
מוצר:

קבלן עצים וגגות רעפים?
מקומך איתנו

מלאו את הפרטים וקבלו הצעת מחיר משתלמת וגם הצטרפו למועדון הקבלנים

שם מלא:
טלפון:
קבלן:

הודעה חשובה!

ביום שלישי 11/6 (ערב חג שבועות) יפעלו סניפי עץ ועצה עד שעה 13:00.
ביום רביעי 12/6 (חג שבועות) יהיו הסניפים סגורים.

להצעת מחיר משתלמת
מלאו את הטופס

שדות חובה מסומנים ב - *

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
איזור:
מוצר:
סוג לקוח:
התקנה:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp