דק לגינה

דק לגינה הוא פתרון נהדר עבור כל מי שרוצה להפוך את מרחב החוץ שלו לדקורטיבי ואפקטיבי יותר. הדק מאפשר שהייה נעימה יותר במרחב המרפסת או הגינה, ללא חשש מבוץ ולכלוך, המשטח המפולס בניגוד למשטח אדמה מאפשר העמדת שולחן וכסאות ובילוי משפחתי או אישי מחוץ לבית.

סוגי העץ הפופולריים לבניית דק

סוגי העץ הפופולריים יותר בעבודות דק לגינה הם: עץ איפאה, עץ גרפרה, עץ איטאובה, עץ אירוקו, עץ אורן וטיק בורמזי. מסוגים אלו ניתן להקים יופי של דקים לגינה וליהנות מהם לאורך שנים רבות. ההבדלים בין סוגי העץ טמונים בעיקר בצבע ובטקסטורה שלהם, אך גם בעמידות ובחוזק שלהם. הטיק הבורמזי למשל נחשב לאחד מסוגי העץ העמידים ביותר, מלבדו נחשבים גם האיפאה והאירוקו לקשים ועמידים. שינהם מגיעים מארצות חמות מאד בקו ברזיל ודרום אמריקה, מה שהופך אותם לעמידים במיוחד מול נזקי השמש. עץ האירוקו אף ייחודי מכיוון שהוא דוחה מזיקים למיניהם.

דוגמאות דקורטיביות בבניית הדק

בעזרת דמיון ויצירתיות ניתן ליצור באמצעות משטחי העץ צורות ודוגמאות שונות המוסיפות יופי ודקורציה טבעית למשטח דק לגינה. את הדוגמאות יוצרים מתקיני הדק אך גם אתם יכולים להציע כל רעיון שעולה בדעתכם. את הדוגמא ייצרו בעזרת חיתוך של המשטחים בהתאם לתוכנית, תוך שמירה על מרווח קבוע וכן כיסוי כל השטח המיועד בצורה אחידה.

התקנה נכונה של דק לגינה

התקנה נכונה מתחילה ביצירת משטח אידיאלי כתשתית לדק. יש היוצקים בטון ויש כאלו המסתפקים באדמה. כך או כל יש לשמור על חוקי התקנה נוקשים, להשאיר מרווח בין כל משטח ומשטח ולאפשר את הרחבתו והתכווצותו הטבעית בין עונות השנה.

התקנה לא מקצועית עלולה לעלות לכם ביוקר קב. הדק עשוי להינזק הקורות עשויות להתפרק ומלבד הסכנה הטמונה במצב כזה ישנו גם חסרון כיס גדול. אל תשאירו מקום לספק, הזמינו עוד היום התקנה מקצועית.

הרקולס, מקצועיות ללא פשרות

אנו בהרקולס נשמח לבצע עבורכם התקנת דק לגינה, נציגנו יסייעו לכם לבחור את העץ המתאים ביותר עבור מראה הבית שלכם ובהמשך להתקינו בצורה מקצועית ואיכותית במרחב החוץ.

0/5 (0 Reviews)

תמונות של דק לגינה

כדי שלא תמתינו על הקו, השקנו עבורכם שירות שיחה חוזרת מנציג. נא מלאו את הטופס, ונציג עץ ועצה יחזור אליכם במהרה

שם מלא:
טלפון:
איזור:
מוצר:

קבלן עצים וגגות רעפים?
מקומך איתנו

מלאו את הפרטים וקבלו הצעת מחיר משתלמת וגם הצטרפו למועדון הקבלנים

שם מלא:
טלפון:
קבלן:

להצעת מחיר משתלמת
מלאו את הטופס

שדות חובה מסומנים ב - *

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
איזור:
מוצר:
סוג לקוח:
התקנה:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp