חיפוי קירות

עץ אינו חומר גלם בלבד, מעצבים וארכיטקטים נוהגים בו כאלמנט עיצובי לכל דבר ועושים בו שימוש רב בבתים פרטיים, בבתי עסק כמו משרדים וכדומה וגם במוסדות ציבור שונים. העץ מעניק אווירה מסוג אחר, הטבעיות שבו יוצרת תחושה כפרית ולמעשה ניתן ליצור איתו אפקט עוצמתי מאד כאשר בוחרים נכון את השילוב של העץ עם יתר האלמנטים בבית.

אחת הדרכים לעשות שימוש נהדר באלמנט העיצובי הזה היא חיפוי קירות מעץ. חיפוי שכזה משנה לחלוטין את מראה החלל, משדר יוקרה, חמימות, שוני ובעיקר טוויסט ייחודי.

חיפוי קירות פנים וחוץ

קירות ניתן לחפות בין אם הם בתוך מרחב הבית ובין אם מחוצה לו. יש המשתמשים באלמנט זה כדרך להבליט אזור מסויים בחלל הבית, למשל בקיר גדול בסלון, במידה והוא נותר לבן הוא משעמם למדי, אך אם הוא מחופה עץ בסגנון ייחודי הוא הופך במהירות לנקודת עיצוב בולטת ומרשימה מאד בבית.

חיפוי קירות חיצוני נעשה בדרך כלל באזורים מסויימים כגון חזית הבית, מרפסות או קיר הפונה אל הגינה. שילוב של אבן ועץ הולך נהדר יחד ולכן משתמשים בו אנשי מקצוע רבים, בוחרים שיש ייחודי ויחד עם חיפוי עץ יוצרים מראה מסוגנן ויוקרתי לבית החדש או המשופץ.

מגוון סגנונות וטקסטורות של חיפויי קירות

לכל עץ מראה מיוחד משלו, לכל עץ טקסטורה המלמדת על עברו, הגוונים של העצים שונים כמובן והצבעים של כמה סוגים יחד משתלבים לכדי ערבסק מרשים מאד. מעצבים רבים בוחרים בשילוב של כמה עצים יחד לחיפוי קיר, כאשר כל אחד מהעצים בא לידי בטוי במשטח קטן משלו, כאשר הם מודבקים יחד לכדי קיר אחד מתקבלת תוצאה מרשימה מאד.

את חיפוי העץ מבצעים אנשי מקצוע המכירים היטב את העבודה, שלא כמו התקנת מעקב או דלת, חיפוי קירות יש לעשות רק לאחר מחשבה מעמיקה, ניסיון רב וגם יצירתיות והבנת היצירה, מכיוון שחיפוי קירות מקצועי הוא עבודת אומנות לכל דבר. אנחנו בהרקולס מעמידים לרשותכם את מיטב אנשי המקצוע לביצוע עבודה מושלמת במגוון רחב של עבודות עץ, ביניהם גם חיפוי קירות כמובן.

0/5 (0 Reviews)

תמונות של חיפוי קירות

כדי שלא תמתינו על הקו, השקנו עבורכם שירות שיחה חוזרת מנציג. נא מלאו את הטופס, ונציג עץ ועצה יחזור אליכם במהרה

שם מלא:
טלפון:
איזור:
מוצר:

קבלן עצים וגגות רעפים?
מקומך איתנו

מלאו את הפרטים וקבלו הצעת מחיר משתלמת וגם הצטרפו למועדון הקבלנים

שם מלא:
טלפון:
קבלן:

להצעת מחיר משתלמת
מלאו את הטופס

שדות חובה מסומנים ב - *

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
איזור:
מוצר:
סוג לקוח:
התקנה:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp