חלונות לעליית גג

עליית גג מעלה בנו תחושה של מקום מחבוא אפל וקטן או לחילופין חלל מאובק ולא מטופח בבית המשמש לאחסון. עם זאת, בימינו אנו רואים יותר ויותר גגות בתים בהם משובצים חלונות גג, אשר הופכים את עליית הגג למקום מואר ונעים וחלק אינטגרלי מהחשיבה העיצובית של הבית כולו. החלונות מוסיפים אור טבעי וחיות לעליית הגג, והופכים אותו לחלל פונקציונלי המאפשר ניצול מרבי של שטח הבית.

כיצד אפשר לנצל בצורה יעילה את עליית הגג?

את חלל עליית הגג אפשר להפוך לחדר נוסף. אמנם התקרה בחדר זה תהיה בחלקה נמוכה, אך דבר זה מספק הזדמנויות עיצוביות קסומות להפליא! חדר זה ניתן להפוך לחלל עבודה, פינת אירוח, פינת משחקים ואף חדר שינה. שימוש מקורי של עליית גג בו נתקלנו הוא הסבת החלל לאולפן הקלטות, לטובת אב המשפחה, העוסק בתחום המוסיקה. אם עליית הגג גדולה מספיק, ניתן להוסיף שירותים ואמבטיה, ובכך ליצור יחידת דיור קטנה בתוך הבית.

חלונות גג

כאשר הופכים את עליית הגג לחדר מגורים נוסף, ישנה חשיבות רבה בתכנון נכון של חלונות הגג, לאוורור והכנסת אור. חשיבות האיכות במוצר זה הינה רבה. גם האסתטיקה והפרקטיקה הינם מרכיבים חשובים בהחלטה לגבי סוג החלון, ולכן יש חשיבות רבה בבחירת ספק איכותי לחלון.

אור ואוויר

מחקרים מראים שלאור טבעי בחללים פנימיים חשיבות רבה הודות להשפעתו החיובית על אנשים, למשל הגברת פרודוקטיביות, השפעה חיובית על יכולות הלימוד ועל היבטים בריאותיים שונים. החשיבות של כניסת אור טבעי דרך החלונות, היא עבור הגוף והנפש כאחד, ומיטיבה עם החלל עצמו. כמו כן, אוויר צח (בהנחה שהאוויר בסביבת המגורים אינו מזוהם) אף הוא הוכח כבריא יותר מאוויר המזגנים.

כיצד מתקינים את החלונות בעליית הגג?

על מנת שהתקנת החלונות תהיה יעילה, יש לזהות את הכיוון בו נכנס האור אל עליית הגג, ולהתקין את החלון בהתאם. מומלץ להתקין את החלון בצורת השיפוע המותאמת לגג הרעפים, משום שכך האור חודר בצורה אופטימלית. יש לדאוג לאפשרויות פתיחה וכיוונון נוחות של החלון, על מנת לאפשר כניסת אוויר צח אל עליית הגג, כאשר זה מתאפשר. בנוסף חשוב לקחת בחשבון אפשרויות הצללה מתאימות. בעץ ועצה ניתן לרכוש את מוצריהן של שלוש מהחברות המובילות בעולם בתחום עיצוב חלונות לגג. נשמח לחשוף אתכם לעולם עיצוב הגגות, אשר יעזור לגג שלכם להיות מבודד יותר, יפה יותר ועמיד לשנים רבות. השקתם רבות בתכנון הבית, למה שלא תשקיעו גם בגג?
0/5 (0 Reviews)

תמונות של חלונות לעליית גג

כדי שלא תמתינו על הקו, השקנו עבורכם שירות שיחה חוזרת מנציג. נא מלאו את הטופס, ונציג עץ ועצה יחזור אליכם במהרה

שם מלא:
טלפון:
איזור:
מוצר:

קבלן עצים וגגות רעפים?
מקומך איתנו

מלאו את הפרטים וקבלו הצעת מחיר משתלמת וגם הצטרפו למועדון הקבלנים

שם מלא:
טלפון:
קבלן:

להצעת מחיר משתלמת
מלאו את הטופס

שדות חובה מסומנים ב - *

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
איזור:
מוצר:
סוג לקוח:
התקנה:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp