כך נראה גג שנבנה בהשראת שיטות קלאסיות, הכירו את מתן ברניב קבלן עץ

מתן ברניב הוא מהנדס בהכשרתו שעוסק כיום בתחום הנגרות. במסגרת החברה שלו "העץ הנדיב יזמות ובנייה" הוא מתכנן ומבצע פרויקטים שונים, תוך מציאת פתרונות מעניינים והקפדה על רמת פירוט מרשימה. גג שתכנן בבית בקיבוץ מעץ גושני ומחוספס, מדגים את שיטת העבודה המדוייקת שלו ומציג את תשומת הלב המוקדשת לפרטים, למחברים ולרמת הגימור.

את צעדיו הראשונים בתחום התכנון והבנייה עשה ברניב במסגרת לימודי הנדסת בניין, כאשר תוך כדי הלימודים החל לעבוד בתחום הנגרות. הנסיון המעשי בתחום הוביל אותו להמשיך את דרכו המקצועית בתחום העץ גם לאחר סיום הלימודים, וכיום הוא עוסק בעיקר בתכנון ובנייה של שטחי חוץ. את הידע שרכש במסגרת הלימודים הוא משלב בעבודתו היומיומית, שלעיתים דורשת מציאת פתרונות קונסטרוקציה יצירתיים על מנת להשיג תוצאות מיטביות. במסגרת עבודתו, הכוללת תכנון ובנייה של גגות, פרגולות ונגרות חוץ הוא מקפיד לשים לב לכל הפרטים הקטנים עד לקבלת גימור מושלם.

לאחר כ-13 שנה בתחום צבר ברניב ניסיון וידע מקצועי, המאפשרים לו לתכנן מבנים מורכבים ולשלב חומרים, מחברים ופרטים מיוחדים, שאינם נפוצים בנוף המקומי. הגג המצולם מקרה על גג בית בקיבוץ וגודלו כ-80 מ"ר. הוא בנוי מאגדים במפתח רחב ומרשים מעץ גושני וכולל מחברים מורכבים בין האלמנטים השונים. הוא בחר לעבוד כאן בשיטת עבודה שאינה נפוצה בארץ, בהשראת שיטות נגרות קלאסיות, המשלבת חיבורים ופתרונות מעניינים.

את הגג הוא ביצע בשטח לאחר גיבוש הקונספט ותכנונו וניתן לצפות בתהליך הבנייה בסרטון המצורף. בסרטון ניתן לראות את החיתוכים המורכבים שבוצעו בקורות העץ, את החיבורים המדוייקים בין המרכיבים השונים ואת אופן ההרכבה בין האלמנטים, כך שנוצרת תוצאה מרשימה וייחודית. הצפייה מומלצת.

0/5 (0 Reviews)

תמונות של כך נראה גג שנבנה בהשראת שיטות קלאסיות, הכירו את מתן ברניב קבלן עץ

כדי שלא תמתינו על הקו, השקנו עבורכם שירות שיחה חוזרת מנציג. נא מלאו את הטופס, ונציג עץ ועצה יחזור אליכם במהרה

שם מלא:
טלפון:
איזור:
מוצר:

קבלן עצים וגגות רעפים?
מקומך איתנו

מלאו את הפרטים וקבלו הצעת מחיר משתלמת וגם הצטרפו למועדון הקבלנים

שם מלא:
טלפון:
קבלן:

להצעת מחיר משתלמת
מלאו את הטופס

שדות חובה מסומנים ב - *

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
איזור:
מוצר:
סוג לקוח:
התקנה:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp