צבעים וחידוש עץ

חידוש ושימור עץ

עץ הינה חומר טבעי וכחומר טבעי ישנם בטבע אויבים רבים אשר גורמים לו להיסדק, להתעוות ולהתעקם והוא מתחיל להאפיר תוך מספר חודשים אם אינו מוגן כנדרש, ובכלל זה גם העץ המשמש אצלכם בגינה כדק או גדר.
אויביו העיקריים של העץ הם השמש אשר מפרקת את הסיבים החיצוניים וגורמת להחלשותו ודהייתו של העץ, והגשם אשר גורם לו להתנפח ומביא גם כן בסופו של דבר לפירוק הסיבים הפנימיים שלו, אשר מזרזים את תהליך ההידרדרות.

סימנים לבעיות בעץ

  1. מראה דהוי ואפור (שמש, או נזק מקרינת UV)
  2. התעוותות וסדקים (נזקי מים)
  3. מסמרים משוחררים (סימן להתנפחות ולהתכווצות יתר)

רבים נוהגים לחשוב כי עץ שנקנה במצב מחוטא לא זקוק לעוד טיפולים, אך אין זה נכון. הטיפול בלחץ (החיטוי) מגן על העץ מבחינת חרקים, אך הם אינם מוגנים מפני פגעי מזג אוויר. לכן טיפול שוטף בעץ מאריך את חייו ויחסוך מכם הוצאות רבות בטווח הארוך.

שאלות נפוצות

באופן כללי ניתן לבצע את עבודת החידוש והשימור באופן עצמאי תוך הקפדה על הוראות הביצוע והשימוש בחומרים המיועדים לחידוש העץ אולם ביצוע העבודה באופן עצמי לא תמיד קלה ועשויה לגרום לשגיאות מקצועיות והוצאות כספיות במידה ולא בוצע התהליך על פי ההוראות והדגשים המופיעים על גבי כל מוצר ודף ההנחיות המסופק ע"י עץ ועצה.
בכל מקרה לפני ביצוע העבודה אנו ממליצים להיוועץ עם אחד מהמומחים של עץ ועצה בכדי לבצע עבודה נכונה ומקצועית.
בארץ רוב החומרים והמוצרים שנמכרים בחנויות חומרי הבניין אינם עמידים לתנאי האקלים של ישראל וקשה לעבוד איתם, חומרים אלו נופלים ברמתם ממוצרינו ואף גורמים להיווצרות סימנים לא אחידים על העץ.
בכל מקרה בו תהיו מעוניינים שהעבודה תתבצע ע"י בעל מקצוע ממועדון הקבלנים המורשים של עץ ועצה אנא פנו למחלקת שירות הלקוחות לקבלת הפנייה לבעל מקצוע.

עץ ועצה מספקת אחריות על עמידות המוצרים הנמכרים על ידה בהתאם לסוג המוצר ושיטת היישום.
האחריות אשר ניתנת על ידיינו מצויינת על כל ערכה אותה אנו מספקים.
היזהרו ממקרים בהם חברה מעניקה אחריות למוצריה לפרק זמן ארוך משנתיים למסירי כתמים וחומרי איטום, ואל תתפתו לקנות מוצר שנשמע טוב מכדי להיות אמיתי.

עלות חידוש דק מבוססת על שני פרמטרים חומרים ועבודה כאשר את סעיף העבודה ניתן לחסוך במידה ומבצעים לבד את העבודה לאחר הדרכה מסודרת ממוחי עץ ועצה.
ניתן להשיג בסניפי עץ ועצה ערכה שלמה לחידוש דק עץ הכוללת את כל החומרים הדרושים והוראות הביצוע לחידוש עצמי במחירים מיוחדים.
במידה ומעוניינים שהעבודה תבוצע ע"י בעל מקצוע, ניתן לפנות לסניפי עץ ועצה ולקבל רשימת קבלנים מורשים לקבלת הצעות מחיר לביצוע העבודה.

עץ הינו חדיר לנוזלים ויכול לספוג צבע בקלות, אך יש לעשות זאת במקצועיות, אנו מצאנו כי ציפוי דו שיכבתי הוא הטוב ביותר לעץ ואין צורך ואף לא מומלץ ביותר מכך! לכן חברת עץ ועצה משתמשת בתהליך הצביעה הדו-שיכבתי, רטוב על רטוב, להספגה מלאה של משטח העץ. היזהו מקבלנים אשר עובדים בשיטת השלוש שכבות ויותר, שיטה זו אינה הגיונית ואינה טובה לעץ.
0/5 (0 Reviews)

כדי שלא תמתינו על הקו, השקנו עבורכם שירות שיחה חוזרת מנציג. נא מלאו את הטופס, ונציג עץ ועצה יחזור אליכם במהרה

שם מלא:
טלפון:
איזור:
מוצר:

קבלן עצים וגגות רעפים?
מקומך איתנו

מלאו את הפרטים וקבלו הצעת מחיר משתלמת וגם הצטרפו למועדון הקבלנים

שם מלא:
טלפון:
קבלן:

להצעת מחיר משתלמת
מלאו את הטופס

שדות חובה מסומנים ב - *

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
איזור:
מוצר:
סוג לקוח:
התקנה:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp