כך נראים החידושים בתחום הצבע לעץ

החודש ערכנו סדנת העשרה לאדריכלים בהדרכתם של אביב אברמוב וליאור דהן, שעסקה כולה בצבע והתייחסה לנושאים של תחזוקה, חידוש ושימור. בהמשך לכך אנו שמחים לשתף אתכם במספר חידושים בנושא צבע, על מנת שתוכלו ליישמם בפרויקטים הבאים שלכם.

קיימת חשיבות רבה לאיכות הגימור בעבודות עץ ולכן יש להשתמש בחומרים המקצועיים ביותר, שיתרמו לעמידות העץ למשך שנים. אנו בעץ ועצה משווקים את החומרים המקצועיים ביותר בעולם לתחום הבנייה בעץ, ביניהם גם את צבעי העץ האיכותיים של Plascon. מניפת הצבעים החדשה של החברה מתוך ה-Essential Collection כוללת מגוון מרהיב ואופנתי של צבעים, אותם ניתן ליישם בפרויקטים מכל סוג.

בכל סוגי הפרויקטים ניתן לשלב עץ צבוע, בין אם מדובר ברהיט, בחיפוי קיר, בתקרה ואף ברצפה. אמנם רבים נמנעים מצביעת רצפת עץ מתוך חשש לעמידות הצבע, אך בעזרת צבעי הרצפה החדשים של חברת Plascon ניתן לשלב צבעוניות מגוונת גם על הרצפה. צבעי הדריכה הם צבעים אטומים הנותנים מענה מושלם לרצפת עץ בשטחי החוץ או בתוך הבית. הצבעים מחזיקים לאורך זמן, מותאמים לשחיקה מוגברת ולא תופסים לכלוך. בזכות פטנט מיוחד צבע היסוד אף מתקן סדקים בעץ וכך שומר על גימור איכותי ועמיד לאורך זמן.
0/5 (0 Reviews)

תמונות של כך נראים החידושים בתחום הצבע לעץ

כדי שלא תמתינו על הקו, השקנו עבורכם שירות שיחה חוזרת מנציג. נא מלאו את הטופס, ונציג עץ ועצה יחזור אליכם במהרה

שם מלא:
טלפון:
איזור:
מוצר:

קבלן עצים וגגות רעפים?
מקומך איתנו

מלאו את הפרטים וקבלו הצעת מחיר משתלמת וגם הצטרפו למועדון הקבלנים

שם מלא:
טלפון:
קבלן:

הודעה חשובה!

ביום שלישי 11/6 (ערב חג שבועות) יפעלו סניפי עץ ועצה עד שעה 13:00.
ביום רביעי 12/6 (חג שבועות) יהיו הסניפים סגורים.

להצעת מחיר משתלמת
מלאו את הטופס

שדות חובה מסומנים ב - *

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
איזור:
מוצר:
סוג לקוח:
התקנה:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp