כך נראה כיסא Exocet בעיצובו של Stéphane Leathead

ה- Exocet הוא כיסא קונספטואלי שעוצב על ידי Stéphane Leathead עבור חברת Designarium. תכנון הכיסא מאפשר לשנות את היחס בין המושב לבין המשענת וכך מאפשר תצורות ישיבה שונות, מגוונות ומפתיעות.

חברת Designarium הקנדית עוסקת בעיקר במיתוג ובעיצוב גרפי. גם עבור המעצב הגרפי Stéphane Leathead מדובר בהתנסות ראשונה עם תחום עיצוב המוצר, אך לא ניתן להתכחש לאיכויות הגרפיות של התוצר הסופי. המעצב מספר שכבר מגיל צעיר הוא התחבר לתחום, והיה מבלה שעות ארוכות בבניית כיסאות ושולחנות בסדנא. את הכשרתו המקצועית הוא רכש בתחום העיצוב הגרפי ועד כה עסק בעיקר בפרסום ובמיתוג. גם אל תחומים אלו הוא הביא איכויות תלת מימדיות, שבאו לידי ביטוי בצורות מעניינות ומיוחדות שפיתח. מכאן המעבר אל עיצוב פיזי בתלת מימד היה פשוט עבורו והוביל לפרויקט המסחרי הראשון שלו בתחום, בצורת כיסא מקורי ואסתטי.

הכיסא בנוי ממספר רצועות עץ זהות זו לזו, הסובבות סביב ציר מרכזי. הציר מאפשר לרצועות לנוע, לשנות את הזווית בין הגב למושב ולהתקפל או להפתח לצורות בלתי צפויות. תכנון מבנה הרצועות מאפשר להן להשתלב אחת בשנייה, כך שניתן גם לקפל את הכיסא באופן קומפקטי ופשוט. כל תצורה של הכיסא מאפשרת אופי ישיבה שונה, החל מישיבה זקופה, עם או בלי משענת, ועד לשכיבה מלאה על הגב או על הבטן. הכיסא מעוצב באופן אלגנטי ונקי, ולרצועות מבנה מעודן, נוח וארגונומי. הקו העקמומי העדין של הרצועות יחד עם המשחק הצורני של מבנה הכיסא מאפשר ישיבה נוחה במגוון בלתי מוגבל של מצבים שונים, ומדגים היטב את השילוב הנפלא שבין צורה לבין פונקציה.

0/5 (0 Reviews)

תמונות של כך נראה כיסא Exocet בעיצובו של Stéphane Leathead

כדי שלא תמתינו על הקו, השקנו עבורכם שירות שיחה חוזרת מנציג. נא מלאו את הטופס, ונציג עץ ועצה יחזור אליכם במהרה

שם מלא:
טלפון:
איזור:
מוצר:

קבלן עצים וגגות רעפים?
מקומך איתנו

מלאו את הפרטים וקבלו הצעת מחיר משתלמת וגם הצטרפו למועדון הקבלנים

שם מלא:
טלפון:
קבלן:

להצעת מחיר משתלמת
מלאו את הטופס

שדות חובה מסומנים ב - *

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
איזור:
מוצר:
סוג לקוח:
התקנה:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp