מכניסים את העץ הביתה

מכניסים את העץ הביתה (ולא בגלל חג המולד)

עשו לעצמכם ניסוי- כשאתם חושבים על בית חם ונעים איזה חומר מיד עולה לכם בראש…?
עץ משדר חמימות, משפחתיות ובית נעים, אז לא אמרנו שתעברו לגור ביער הקטקטים בבקתת עץ, אבל הכנסת אלמנט אחד אפילו של עץ לבית שלכם, מיד ישדרג את המראה החם שלו ויעשה את העבודה.

אספנו עבורכם כמה דוגמאות חמימות במיוחד:

רצפת עץ/פרקט:

רצפה היא מוטיב מאוד דומיננטי בבית שלכם ואין מרשים ממראה רצפת עץ או פרקט, התחושה בחלל משתנה מיד. מעבר למראה הקלאסי והיפה של רצפת עץ, העץ עצמו הוא חומר מבודד מקור ומחום (לכן הרבה יותר נעים להלך יחפים על רצפת עץ) והורים רבים בוחרים בפרקט לחדרי הילדים שלהם. כיום תחום הפרקט ורצפות העץ השתכלל פלאים וניתן למצוא מגוון של סוגי עצים, צורות וגוונים לרצפת עץ והיא כבר מזמן אינה נחלתם של בעלי ממון בלבד.

חיפויי קירות פנים:

עץ נתפס בארץ כחומר לשימוש חוץ- פרגולות, דקים או גגות רעפים. אולם מאז שנכנסה המגמה להכניסו פנימה היא בהחלט צוברת תאוצה ולא בכדי, חיפוי עץ דקורטיבי בתוך הבית משדרג את המראה שלו מיד ומוסיף לו אופי משפחתי, הוא משתלב בצורה הרמונית עם כל גימור אחר כגון טיח, אבן או פלדה. בנוסף יכול גם חיפוי עץ לשדרג ולחדש מראה של חדרים או פינות שונות בבית.
טיפ שלנו: התקנת חיפוי עץ מקצועית היא סמויה כלומר ברגים ואביזרי חיבור אחרים לא צריכים להראות כלל, אלא משטח עץ נקי בעל מראה נקי ואלגנטי.

גג גלוי או שילוב קורות בתקרה הבית:

אפקט חמימות יכול להגיע גם מלמעלה, שילוב עץ בתקרה יכול להיעשות על ידי קורות עץ או הכנסת הגג שלכם פנימה כלומר גג גלוי.

מדרגות עץ:

מדרגות מעץ כמה שזה יפה! אחת הדרכים הטובות ביותר לשילוב אלמנטים מעץ בעיצוב הבית היא בניית מדרגות מעץ, או חיפוי עץ למדרגות. גם במקרה הזה לא חסרות דוגמאות ואפשרויות בחירה, ניתן לבחור שכל גרם המדרגות יהיה עשוי עץ או לשלב עץ רק ברום המדרגה.
גם כאן, חשוב להיעזר בבעל מקצוע אמין ובעל ניסיון שכן מדרגות עץ יכולות להרעיש ולהישחק עם השנים וישנם כללים חשובים במהלך ההתקנה המשפיעים מאוד על עמידותן.

אז שיהיה לכם חורף חמים נעים ומלא בעצים !

0/5 (0 Reviews)

תמונות של מכניסים את העץ הביתה

כדי שלא תמתינו על הקו, השקנו עבורכם שירות שיחה חוזרת מנציג. נא מלאו את הטופס, ונציג עץ ועצה יחזור אליכם במהרה

שם מלא:
טלפון:
איזור:
מוצר:

קבלן עצים וגגות רעפים?
מקומך איתנו

מלאו את הפרטים וקבלו הצעת מחיר משתלמת וגם הצטרפו למועדון הקבלנים

שם מלא:
טלפון:
קבלן:

להצעת מחיר משתלמת
מלאו את הטופס

שדות חובה מסומנים ב - *

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
איזור:
מוצר:
סוג לקוח:
התקנה:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp