מגדירים מחדש את המושג "אמבטיה"

מגדירים מחדש את המושג 'אמבטיה'
חברת NK WOODWORKING האמריקאית הינה חברה המתמחה בעבודות מורכבות וייחודיות ביותר בעץ.
מוצריהם גולמיים, משדרים חמימות, יוקרה ואלגנטיות, המתרגמים חזון לכדי פריטי נגרות מותאמים אישית, ייחודיים, בגימורים מרהיבים ביופיים.
החברה עושה שימוש במגוון עצים כמו מנגו, מייפל, אגוז אנגלי, דובדבן אמריקאי ועוד ומשלבים עמם חומרים כמו ברונזה, זכוכית, נירוסטה ועוד. הטקסטורות והצבעים הייחודיים של כל עץ וחומר חוברים יחדיו בניגודיות או התאמה מושלמת ליצירת רהיטים עוצמתיים.
בין שלל עבודותיהם תוכלו למצוא רהיטים ומוצרי עץ מגוונים, משולחנות אוכל מאסיביים, ארונות וריהוט לחדר השינה ועד לגרמי מדרגות מעוצבים.
אך ללא ספק, מבין שלל עבודותיהם, בולטות אמבטיות העץ המדהימות הללו.

Nathie Katzoff, אמן עץ ממעצבי החברה, מספר כי הרקע ליצירת האמבטיות מגיע מניסיונם בתחום סירות העץ המסורתיות והידע שצברו בשילוב עץ ומים. ידע זה הוביל לפיתוח תהליך ייחודי ליצירתן, ע"י אנשי המקצוע והמעצבים של חברת NK.

אמבטיות העץ של NK מציגות אמירה חדשנית, במראה טבעי אך מעוצב באלגנטיות מרשימה. הן מפוסלות, מלאות חן ומאפשרות ליהנות מפריט שימושי יומיומי, אותו ניתן להגדיר כלא פחות מיצירת אמנות יוקרתית.

כל אמבטיה מעוצבת באופן ייחודי, בהתאמה מלאה לחלל אליו היא מיועדת, כך שניתן להתאימן לכל סגנון עיצובי ולחללים מסורתיים ומודרניים כאחד.
אמבטיות העץ מוכיחות שוב כי אין גבול ליצירה בחומר הגלם המופלא הזה וכמעט כל חלום אפשרי.

0/5 (0 Reviews)

להצעת מחיר והפניית קבלן
לביצוע עבודה 1-700-500-565

שדות חובה מסומנים ב - *

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp