כך נראה טקסטיל שעשוי מעץ

Elisa Strozyk היא מעצבת טקסטיל ילידת ברלין, המעצבת ומייצרת מוצרי עץ לבית בטכניקה מיוחדת, המאפשרת למוצריה להתקפל, להתגמש וליצור אפקט של טקסטיל או נייר.

לעומת מוצרי עץ קונסטרוקטיביים לבנייה או רהיטי עץ עמידים וקשיחים, מוצריה של Elisa Strozyk עדינים וקלילים כאילו היו בד או נייר. הפרויקט שהתחיל כעבודת גמר בלימודים אקדמיים הפך לסדרת מוצרים ייחודית ומעניינת ולשיתופי פעולה עם מעצבים נוספים ועם חברות מסחריות. הייחוד במוצריה היא הטקסטורה המעניינת שהם יוצרים בחלל והניגוד בין החומר הקשיח לבין התוצאה הרכה. ההתמחות שלה היא ביצירת מוצרים דמויי טקסטיל כמו שטיחים, מפות וכיסויי מיטה היוצרים חווייה חדשה מחומרים מוכרים.

המשטחים נוצרים בעזרת חלוקת משטח העץ ליחידות קטנות, הנחתכות בעבודת יד ובעזרת מכונה לחיתוך לייזר. את אלפי החתיכות הדרושות להכנת כל מוצר, היא מדביקה בעבודת מוקפדת לבסיס עשוי בד לפי צבע וכיוון הסיבים ויוצרת באמצעותם טקסטורה מרהיבה. המשקל ומידת הקשיחות של חומר הגלם משפיע באופן ישיר על מידת הגמישות של המוצר הסופי. לכן לאחר התנסות במגוון חומרים שונים, החליטה המעצבת לעבוד עם פורניר דק במיוחד, בדרך כלל מעץ דובדבן או מייפל, המאפשר לה את הגמישות והרכות אותן היא חיפשה. את חומר הגלם המרכיב את מוצריה היא בוחרת בדרך כלל להשאיר חשוף ולשמור על הגוון הטבעי של העץ. יחד עם זאת היא משתמשת בצבע על מנת ליצור אפקטים ויזואליים מרשימים, כמו צבע מדורג או צורות מעוטרות בסגנון גיאומטרי.

0/5 (0 Reviews)

כדי שלא תמתינו על הקו, השקנו עבורכם שירות שיחה חוזרת מנציג. נא מלאו את הטופס, ונציג עץ ועצה יחזור אליכם במהרה

שם מלא:
טלפון:
איזור:
מוצר:

קבלן עצים וגגות רעפים?
מקומך איתנו

מלאו את הפרטים וקבלו הצעת מחיר משתלמת וגם הצטרפו למועדון הקבלנים

שם מלא:
טלפון:
קבלן:

להצעת מחיר משתלמת
מלאו את הטופס

שדות חובה מסומנים ב - *

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
איזור:
מוצר:
סוג לקוח:
התקנה:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp