ניצול החלל שמתחת למדרגות

איך לנצל את החלל שנוצר מתחת למדרגות הבית?

מדרגות בבית מגורים העשויות עץ, הן אחד הדברים היפים ביותר בבית ומוסיפים המון מבחינה עיצובית. ההוד, ההדר והיופי משתלבים זה בזה ומובילים לכך שהמדרגות הן פעמים רבות גולת הכותרת של הבית. אך עדיין, נשאלת השאלה מה עושים עם החלל הריק שנמצא מתחת למדרגות?
מכיוון שכאוס ובלגן הם המחלה של החיים המודרניים ובבתים רבים לא יודעים כיצד להתמודד עם מחלה זו, אף אחד לא רוצה שהחלל מתחת למדרגות הבית ייהפך למזבלה של ציוד או למקום שאי הסדר שבו משפיע על כלל הבית.
דווקא אל מול הסכנה שבאי סדר זה, ניתן להפוך את חלל המדרגות לאחד החללים היפים ביותר בבית. מפינה מוזנחת ניתן לנצל את החלל לפינה יפהפה שתשפיע על כלל הבית ותאפיל אפילו על המדרגות עצמן, זאת כמובן יחד עם העובדה שאנו מרוויחים מקום אחסון נוסף בבית. חשוב לציין שעובדה זו נכונה הן לבתים קטנים והן לבתים גדולים, כל עוד יש לנו מדרגות בבית.
אז מה ניתן לעשות עם החלל שמתחת למדרגות?

ארון אחסון

המדרגות עצמן יוצרות חלל בצורת משולש, שניתן לסגור בקלות רבה באמצעות עץ וליצור ארון אחסון. בארון ניתן לאחסן כל דבר העולה על הדעת, מכלי נוי ועד צעצועים לילדים וכך להרוויח מקום אחסון נוסף בבית. כמובן שיש בכך יתרון עצום, מכיוון שאנו לא מאחסנים את הדברים בבלגן מתחת למדרגות, אלא במדפים מסודרים המעוצבים להפליא.

פינת משחק לילדים

החלל שמתחת למדרגות יכול להוות פינה קסומה לילדים, בה הם יוכלו להגשים את דמיונם ולשחק ככל שמתחשק להם. הילדים יכולים לסגור את המדרגות עם בדים ווילונות וכך ל"יצור" להם חדר נוסף בבית שערכו לא יסולא בפז למשחקיהם. כמובן שההורים מרוויחים מכך המון ומתאפשר להם לייעד את הסלון רק לאירוח במקום להפוך אותו לפינת משחקים גדולה לילדים. למשקיעים במיוחד, ניתן לבנות לילדים בחלל זה "בית" ילדים קטן ומשגע, מקום קסום למשחקיהם.

ספריה

כפי שניתן לעשות ארון אחסון בפינה זו, ניתן בקלות יתרה להפוך את החלל לפינת ספרים מושקעת. ניתן להחליט כי פינת הספרים תהיה פתוחה וניתן להחליט כי פינת הספרים תהיה סגורה והכל בהתאם להעדפות האישיות של בעלי הבית. למדפי הספרים אף תוכלו להוסיף מקום ישיבה נעים, אשר ישמש כפינת קריאה אינטימית. כמובן שכל אחת מהבחירות יפה וצריכה להתאים לקונספט העיצובי של הבית.

פינת עבודה

את החלל הריק שמתחת למדרגות ניתן לנצל גם עבור פינת עבודה קטנה ופרטית. התקנת שולחן בגודל המתאים או אף פלטת עץ לרוחב השטח, כיסא, מנורת שולחן ומספר מדפים קטנים יעשו את העבודה.

כפי שראינו המדרגות וחלל המדרגות יכולים להפוך למרכז הבית מן הבחינה העיצובית ולתת לבית ערך מוסף שבאמצעים אחרים קשה מאוד לקבל. באמצעים פשוטים החלל הופך מאזור מוזנח למקום מרכזי בבית שמועיל לנו מאוד ומעלה את הרמה העיצובית במספר דרגות.

0/5 (0 Reviews)

כדי שלא תמתינו על הקו, השקנו עבורכם שירות שיחה חוזרת מנציג. נא מלאו את הטופס, ונציג עץ ועצה יחזור אליכם במהרה

שם מלא:
טלפון:
איזור:
מוצר:

קבלן עצים וגגות רעפים?
מקומך איתנו

מלאו את הפרטים וקבלו הצעת מחיר משתלמת וגם הצטרפו למועדון הקבלנים

שם מלא:
טלפון:
קבלן:

הודעה חשובה!

ביום שלישי 11/6 (ערב חג שבועות) יפעלו סניפי עץ ועצה עד שעה 13:00.
ביום רביעי 12/6 (חג שבועות) יהיו הסניפים סגורים.

להצעת מחיר משתלמת
מלאו את הטופס

שדות חובה מסומנים ב - *

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
איזור:
מוצר:
סוג לקוח:
התקנה:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp