העיצוב בעץ כובש את ישראל

עץ ועצה – המותג המוביל בתחום העץ בישראל מציג עולם חדש של עיצובים, מחיר שווה לכל כיס

חברת עץ ועצה מלווה בצמידות את הלקוח משלב הרעיון, דרך התכנון האדריכלי ועד הביצוע בפועל, ומגנה עליו באמצעות מועדון הקבלנים המורשים, בו מסמיכה החברה קבלנים, עוברים הכשרות מיוחדות ומחויבים לעבוד על- פי הסטנדרטים שהיא מציבה.

העץ כאלמנט משדרג

העץ הוא אחד האלמנטים העיקריים בעזרתם ניתן לשדרג את מראה הבית ולהעניק לו את האווירה המיוחדת המתקבלת מעצם השימוש בחומר. בין אם מדובר בגימורים כפריים ובין אם בקווים נקיים, מודרנים יותר, משהו בנוכחות של העץ הופכת את החלל חמים ומזמין.

החשיבות שבתכנון המוקדם ובהתאמת סוג העץ לאופי הפרויקט

את העץ ניתן לשלב בחוץ ובפנים הבית והוא מאפשר מנעד רחב מאוד של יישומים, החל בגגות הרעפים ושימוש בחללים הפנימיים אשר נוצרים תחתם והמהווים תוספת משמעותית לבית הפתורה ממסים, דרך הפרגולות המקיפות את המבנה, חיפויי הקיר המודרניים ועד הגדרות ומשטחי דק המחפים את גן הבית.

התכנון המוקדם הוא קריטי להצלחת תהליך היישום בפועל

עץ ועצה הוא המותג המוביל כיום בישראל בכל מה שקשור למתן פתרונות בעץ. מעבר לעובדה כי ההיצע בשלושת המרכזים הארציים שלו עצום ומגוון, הוא מעסיק יועצים מומחים בעץ בכל אחד מהסניפים וכן, אדריכל מתכנן המנהל את הסניף עצמו ומעניק פתרונות תכנוניים ללקוחות המגיעים
להיפגש עמו במקום. לתכנון המוקדם חשיבות רבה, בין השאר גם בכל מה שקשור לבחירת סוגי העץ המלא. לכל מוצר סוגי עץ אחרים המתאימים לו. לביצוע דק לדומגא יתאימו עצים דוגמת טיק בורמזי, איפא, גרפרה או אורן מחוטא. גגות עץ רצוי לבנות מהמלוק דוגלס-פייר או עץ גושני צרפתי, גדרות ניתן
לבנות מגרפרה, אורן או איפא ואילו פרגולות רצוי לבנות מההמלוק הקנדי הידוע בצפיפתו.

השיקולים בבחירת העץ

כוללים שיקולים רבים של חוזק, עמידות בפגעי הזמן,פיתולים ,כיפופים או סידוקים של העץ. אך גם למראה הכללי חשיבות. מי שתר אחר יצירת אווירה כפרית יבחר בעץ הגושני, המאופיין בפיצוצים ועיבוד מסורק המעניק את האווירה החמימה בעוד אוהבי הקווים הישרים יבחרו את העץ הרב שכבתי בעל גימור נקי ומוקפד.
עץ ועצה מקפידה מאד על עמידה בתקנים האירופאים המחמירים ביותר ,ובנתינת אישור מקוריות לעץ הנרכש לפרוייקט.

אלמנטים חסכוניים ליצירת סביבה ירוקה

עץ ועצה הינה חברה ירוקה המקפידה שכל העצים הנרכשים על ידה מיובאים ממקורות מתחדשים,כלומר עצים הניטעים במיוחד לצורך חקלאי וללא שימוש ביערות גשם.
הדק בכלל ובפרט הדק הסינטטי הן חלופות חסכוניות למשטחי הדשא הדורש השקיה.

בעץ ועצה יציעו לכם שני סוגי דקים סינטטיים המובילים בעולם.

בנוסף למגוון הרחב של סוגי עצים לדק גם :
1. פייברון- דק על בסיס פולימר ממוחזר תוצרת ארה”ב.
2. פייברצמנט – דק בטון משולב עם סיבים אורגניים.
הדקים הללו נראים בדיוק כמו עץ אלא שלא מדובר בחומר חומר חי, מה שמונע התרחבות או התכווצות של החומר. החומרים הסינטטיים עמידים מאוד, אינם דורשים תחזוקה מיוחדת, רחיצים וניתן לשטוף אותם
ללא כל חשש במים וסבון.

מטריית פתרונות כוללת המגנה על הלקוח

הדגש הרב שניתן על נושא הדרכת הלקוח, הוא חלק מהאג’נדה השירותית של המותג ולאורך כל השנים נשמרת בקנאות. מעבר לתכנון המוקדם, מהנדס החברה יאשר עבורכם את תוכניות הביצוע ויחתום עליהן.
המטריה שמעניקה עץ ועצה הנה מטריה כוללת המלווה בצמידות את הלקוח משלב הרעיון, דרך התכנון המוקדם ועד הביצוע בפועל, ומגנה עליו לאורך כל תהליך הבניה.

החשיבות שבבחירת קבלן

החברה מסמיכה קבלנים העוברים הכשרות מיוחדות ומחוייבים לעבוד על- פי הסטנדרטים שמציבה. לעץ ועצה כ 200- קבלנים מורשים העובדים בפריסה ארצית ובעלי התמחויות שונות. בסוף עבודת התכנון תוכלו לקבל
הפניות לקבלנים המתאימים לסוג העבודה הספציפית שאתם מחפשים ואתם תוכלו לבחור מתוכם את המתאים לכם ביותר.
צור קשר לקבלת הפנייה לקבלן מורשה

תכנון תקציב

החלופות הרבות העומדות בפני הלקוח מאפשרות תכנון מוקדם גם של היקף התקציב שהולך להיות מושקע. עץ ועצה הוא המותג המוביל בישראל בתחום העץ ,דבר המאפשר עזרה בתכנון וביצוע עבודות במנעד
רחב ומשתנה של היקף תקציבי, מבתים צמודי קרקע בהרחבות בקיבוצים ובמושבים השונים ועד לוילות יוקרתיות בשכונות דוגמת כפר שמריהו וסביון.

0/5 (0 Reviews)

כדי שלא תמתינו על הקו, השקנו עבורכם שירות שיחה חוזרת מנציג. נא מלאו את הטופס, ונציג עץ ועצה יחזור אליכם במהרה

שם מלא:
טלפון:
איזור:
מוצר:

קבלן עצים וגגות רעפים?
מקומך איתנו

מלאו את הפרטים וקבלו הצעת מחיר משתלמת וגם הצטרפו למועדון הקבלנים

שם מלא:
טלפון:
קבלן:

להצעת מחיר משתלמת
מלאו את הטופס

שדות חובה מסומנים ב - *

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
איזור:
מוצר:
סוג לקוח:
התקנה:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp