רצפות וגלריות עץ

  • במידה והוחלט כי הריצוף יתבצע באמצעות עץ מלא, יש לבחור צבעים ושמנים המתאימים במיוחד לסוג העץ על-מנת לקבל תוצאות איכותיות, ובעיקר כדי לשמור על העץ לאורך זמן.
  • קיימים פתרונות עבור גלריית עץ המצריכה מדרגות שאינן תוכננו מראש:

מדרגות בצורת ספירלה - תופסות רק שטח קטן מהחלל.
סולם גג נשלף – ניתן לקיפול ושליפה נוחה בעת הצורך.

עליות גג מעץ

חללים הנוצרים תחת גגות רעפים הינם פתרון אדריכלי ייחודי היוצר תחושת חמימות ומעניק מראה כפרי ומסוגנן. שיפועי וזוויות הגג משווים לחלל מראה מיוחד במינו. והתקנה נכונה מאפשרת את ניצול החלל עבור חדר משחקים קלאסי לילדים, חדר מגורים משודרג או כל מטרה אחרת.
בבנייה ראשונית יש להגדיר איזה חלק של החלל יהיה שימושי ובהתאם לכך לארגן את שיפועי הגג, גובה הקירות ההיקפיים ומהלך המדרגות.
ניתן לתכנן את הגג בשלבים המוקדמים של תכנון הבית, או בהמשך להסב חלל שאין בו שימוש עבור מטרה זו. עם זאת, תכנון קפדני ומוקדם יאפשר תוצאה איכותית יותר.

טיפים להתקנת עליות גג מעץ

  • אוורור - מומלץ לדאוג למקורות של אוויר ואור טבעיים לחדר באמצעות חלונות סטנדרטיים או חלונות מיוחדים עבור גגות המשתלבים עם זווית הגג. חלונות אלה מוצעים במגוון רחב של גדלים וניתן לשרג אותם באמצעות וילון או רשתות.
  • חסכון - מומלץ לא לחסוך באופן הבידוד, באיטום נדרש ובאוורור חיוני. חסכון באלו יביא להוצאות רבות יותר בחשבון החשמל, דווקא ההפך הוא הנכון – השקעה בבידוד בעת ההתקנה תביא לחסכון בעתיד.
  • אחסנה – מומלץ לעשות שימוש מושכל בחלל החדש שנוצר. שולי החלל יכולים להפוך בקלות לאזור אחסנה.
  • גימור - ניתן לצפות את התקרה בציפוי עץ או גבס במידה ורוצים

סוגי עיבודים לעץ

צבעים אטומים לעץ

חומרי חידוש ,שמנים ולכות