5 סיבות לבניית גג עץ ורעפים

גגות רעפים הם חלק מהאדריכלות הים תיכונית לאורך ההיסטוריה. גג רעפים המבוצע היטב מספק איטום ובידוד מעולים לשנים ארוכות.
בעוד שגג שטוח נאטם באמצעות יריעות ביטומניות הדורשות חידוש והחלפה כל 5-10 שנים, הרי שתוחלת החיים של רעפים הנה עשרות שונים וחלקם אף מגיעים עם אחריות יצרן ל 100 שנה. למעשה , הבחירה בביצוע גג המבנה כגג רעפים חוסכת לכם כסף במספר אופנים:

הבנייה שלו עפ"י רב זולה יותר מגג שטוח מבטון מסיבי, יכולת האיטום והבידוד של גג רעפים חוסכות בהוצאות האנרגיה של המבנה וחלל הגג ניתן לשימוש וניצול אופטימלי כשטח מגורים או אחסון נוסף.
מעבר לכך אי אפשר להתעלם מהנוכחות העיצובית של הגג שמהווה למעשה את החזית החמישית של הבית. מגוון הרעפים הקיים היום מאפשר מגוון רחב של פתרונות עיצוביים החל ממראה כפרי וקלאסי , דרך מראה קלאסי עם נגיעות מודרניות וכלה במראה מודרני לגמרי. ביצוע נכון של גג הרעפים הוא חשוב ביותר בכדי ליהנות ממוצר איכותי לאורך זמן. ביצוע נכון אין משמעו בהכרח תוספת כספית או השקעה בחומרים יקרים יותר אלא בניית הגג בסדר השכבות הנכון ומהחומרים המתאימים ביותר לביצוע הפרויקט שלכם, בין אם מדובר בגג מעל גג בטון או בגג עם קורות חשופות כלפי פנים הבית, מגוון הפתרונות הוא רחב וניתן להתאמה לכל תקציב וסגנון.

המומחים של עץ ועצה כאן בשבילכם כדי ליצור עבורכם את חבילת הגג המושלמת לפרויקט הספציפי שלכם. ברשותנו גם מאגר פרטים נרחב לטובת האדריכלים, המהנדסים והיועצים השונים בפרויקט, בין אם מדובר בנתוני חוזק של קורות עץ גושניות , ערכים טרמיים של חומרי הבידוד או תקני השיפוע של הרעפים השונים, אתם מוזמנים לפנות למחלקת התכנון שלנו לייעוץ חינם.

0/5 (0 Reviews)

כדי שלא תמתינו על הקו, השקנו עבורכם שירות שיחה חוזרת מנציג. נא מלאו את הטופס, ונציג עץ ועצה יחזור אליכם במהרה

שם מלא:
טלפון:
איזור:
מוצר:

קבלן עצים וגגות רעפים?
מקומך איתנו

מלאו את הפרטים וקבלו הצעת מחיר משתלמת וגם הצטרפו למועדון הקבלנים

שם מלא:
טלפון:
קבלן:

להצעת מחיר משתלמת
מלאו את הטופס

שדות חובה מסומנים ב - *

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
איזור:
מוצר:
סוג לקוח:
התקנה:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp