5 סיבות לבניית גדר ממשרביה מעוצבת מעץ

השימוש במשרביות כאלמנט לסינון קרינת השמש ולהסתרה הוא חלק מן האדריכלות במזרח התיכון כבר מימי קדם. משרביות מודולריות תוצרת OUTDECO אוסטרליה , מספקות פתרון עכשווי ואקולוגי לאותה המטרה והן מתאימות במיוחד למזג האויר הישראלי. המשרביות מתאימות לשימוש חיצוני או פנימי והן מספקות מחיצה שאינה אטומה בכמה דרגות הצללה והסתרה. בין אם מדובר בגדרות, מחיצות או פתרונות הצללה ובין אם בעיצוב בסגנון מסורתי, קלאסי או מודרני ועכשווי, המשרביות של OUTDECO מתוצרת אוסטרליה הן פתרון אידיאלי בשבילכם.

המשרביות עשויות מעץ 100% טבעי ללא דבקים או כימיכלים. משרביות מודולריות מסופקות במספר גדלים בסיסיים המאפשרים תכנון וביצוע של פתרון מודולרי וחזרתי, מגוון הדגמים הוא רחב וניתן אף לשלב מספר דגמים באותו פרויקט ולקבל תוצאה ססגונית וייחודית. איכות הייצור של משרביות OUTDECO הנה חסרת פשרות ומעניקה עמידות בעומסי רוח גבוהים ועמידה בתקני איכות סביבה מחמירים. מוצרי OUTDECO נבדקו בתנאי חוץ קיצוניים ומסופקים עם אחריות יצרן ל – 10 שנים.
העיצובים של משרביות OUTDECO הנם שובי עין ולב, לא לחינם זכה המוצר בפרס הבינלאומי היוקרתי PRODUCT OF THE YEAR 2017 OUTDOOR LIVING .

המשרביות הנן בעלות גימור עץ טבעי המעניק תחושה אורגנית ומשתלב באופן הרמוני וטבעי עם גינון וצמחייה. המשרביות קלות ונוחות לנשיאה וניתנות גם להתקנה עצמית. ניתן גם לצבוע ולחדש אותן בצבעי פלסקון מבית עץ ועצה.

0/5 (0 Reviews)

להצעת מחיר והפניית קבלן
לביצוע עבודה 1-700-500-565

שדות חובה מסומנים ב - *

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp