מרכז הזמנות ארצי
1-700-500-565
עץ ועצה
סוגי פרוייקטים בעץ ועצה
לקבלת הצעת מחיר ומידע
*שם
*טלפון
*e-mail
מאשר קבלת עידכונים מקצועיים במייל

חייגו עכשיו

 

03-6276577

 

 

משרביות מעוצבות מעץ טבעי

משרביות מעוצבות מעץ אוסטרלי קשה המחיצות של OUT DECO, המיובאות בלעדית בידי עץ ועצה, בעלות מרקם ייחודי ויפה להפליא, הודות לגימור הטבעי ולמרקם הסיבי העשיר בגוון חום כהה. הן מתאימות באופן מושלם לעיצוב פנימי וחיצוני והעיצוב שלהן, מזכיר רצפת אריחים במבנים אדריכליים עתיקים באירופה, במזרח התיכון ובאסיה. ניתן לראותו גם באריגים של אופנת עילית מאמצע המאה העשרים וגם בעיצובי הפנים החדשניים ביותר. נוסף להצטיינותן באקזוטיקה מרוקאית, המחיצות משתלבות להפליא גם עם האדריכלות המודרנית והיפנית.

 


אינספור אפשרויות - המשרביות הן מוצר מושלם לחיפוי מבני קירות ויישומים רבים אחרים

המשרבייה מתאימה במיוחד לשימוש כמחיצה דקורטיבית או יצירת חציצה לשמירת הפרטיות, כאמנות קיר, ניתן ליישמה בבנייה, כתחליף לרפפות ולצורך תיחום גבולות, היא יכולה להסוות את הגדר הקיימת וליצור חזית חדשה. השימוש במשרביות של OUT DECO מעניק מראה ותחושה של מוצר אורגני המשתלב בסביבת הצמחייה הטבעית.
המשרביות מגיעות במגוון דוגמאות אמנותיות ואדריכליות, מודרניות ועתיקות כאחד, שנועדו להתאים לכל סגנון עיצוב. כך לדוגמא ניתן ליהנות מעיצוב כפרי או שניתן לקבל גימור מוכן לצביעה ולבחור מבין מגוון רחב של סגנונות חזותיים ייחודיים ולהתאימם לכל פרויקט.
בנוסף, ניתן לצבוע את המשרביה במגוון צבעים, ולקבל למשל בעזרת אפקט הצבעוניות - רוח חיים ואווירת "פופ". מחיצות שופעות צמחייה מהוות רקע אורגני המשתלב בצורה אידאלית במרחב הפתוח ומתאימות גם לעיצוב אוריינטלי. לעיצוב וינטג' תעשייתי, ניתן לשלב משרביות כקיר שלם במחסן ישן לכניסתו של אור טבעי דרך החריצים, או ליצור אפקט מיוחד של אור וצל בחלל.

 


בתמונה - ™ MARAKESHעם 80% פרטיות/חסימה, משרביות מתאימות הן לעיצוב פנים והן לעיצוב חוץ.

 

ובעצם מה זה משרביות של OUT DECO?

המחיצות הדקורטיביות של OUT DECO מיוצרות באוסטרליה מקורות עץ הנחתכות ונטחנות לעיסת עץ ונדחסות עם 3% שעווה טבעית.
כל המוצרים מיוצרים בייצור בר-קיימא, בשימוש מעצים מיערות מותרים בבעלות המדינה או ממטעי עץ קשה פרטיים ממקורות מבוקרים.


בתמונה - ™ ORCHARD עם למעלה מ-90% פרטיות/חסימה (רמה כמעט מושלמת). משרביה הינה פתרון אידאלי ליישומים המצריכים רמת פרטיות גבוהה, כמו למשל בגינה.

 

אודות החברה|הסטוריה|צור קשר|תקנים|מדיניות החזר סחורה|מפת אתר
אולם תצוגה לאדריכלות עיצוב ובניה בעץ - Design Center טל. 03-6276555 | סניף חדרה טל. 04-6276555 | סניף בילו טל. 08-9376555