מרכז הזמנות ארצי
1-700-500-565
עץ ועצה
סוגי פרוייקטים בעץ ועצה
פרקטים מעץ
פרקט עץ מלאפרקט מעץפרקט עץ אלוןפרקט רב שכבתיפרקט תלת שכבתיפרקט עץ גושנימדרגות עץ
לקבלת הצעת מחיר ומידע
*שם
*טלפון
*e-mail
מאשר קבלת עידכונים מקצועיים במייל

מעוניינים בהתקנת פרגולה או דק ?
מלאו את הפרטים וקבלו הצעה

ממתקין מורשה של עץ ועצה

צרו קשר עם עץ ועצה

 

פרקט עץ אלון

כאשר רוכשים פרקט מעץ, מתלווה לרכישה גם הבחירה בסוג העץ ממנו עשוי הפרקט. המראה והאופי שהפרקט נותן לביתכם מושפעים מאוד מהבחירה בסוג העץ, כמו גם האיכות והעמידות של הפרקט אותו רכשתם. מסיבה זו, בחירה פופולארית במיוחד עבור פרקטים בישראל היא עץ האלון.

היתרונות של פרקט אלון

עץ האלון ידוע בזכות עמידותו הגבוהה, שאפשר להיות עדים לה אם בוחנים את האלונים הגדלים בישראל – מדובר בעצים הניצבים ביערות שלנו לאורך שנים ארוכות (חשוב לציין כי אם תבחרו בעץ אלון עבור הפרקט שלכם, הקורות יגיעו מחו"ל ולא יכרתו אותן מהעצים הגדלים ביערות הארץ). עמידות זו ניכרת גם באיכות הגבוהה של הפרקט שלכם. מאחר ורבים מרוכשי הפרקט מעוניינים לתת לבית שלהם תחושה טבעית באמצעותו, הנוכחות של האלון בטבע הישראלי נותנת לפרקט האלון גם אופי מקומי מאוד. צבעו של גזע האלון אינו קולע לטעמם של כולם, אך ניתן לצבוע את הפרקט לאחר הרכישה.


 

פרקט אלון – לא רק מעץ מלא

פרקט מעץ מלא אמנם נחשב לבחירה היוקרתית ביותר, אך בעץ אלון ניתן להשתמש גם בפרקט עץ שכבתי המורכב משכבה עליונה של עץ טבעי ושכבות נוספות של סיבי עץ המודבקים אליה. פרקט כזה משמר את המראה של פרקט אלון מעץ מלא, אך חלק גדול מיתרונות העמידות של השימוש בעץ אלון, כגון העמידות הגבוהה, הולכים לאיבוד. יתכן כי יוצע לכם גם פרקט אלון סינטטי – מדובר בפרקט המורכב מחומרים סינטטיים, עליו קיים הדפס המחקה את המראה של עץ אלון, ללא יתרונות אחרים של השימוש בעץ אלון.

ללא קשר לסוג הפרקט, עץ האלון נותן מראה מרשים וטבעי לרצפת הבית שלכם ומחבר בין האווירה העולמית של התקנת פרקט בבית לאווירה המקומית של שימוש בעץ מוכר.

לקבלת הצעת מחיר, מלאו פרטים ונחזור אליכם.

 


אודות החברה|הסטוריה|צור קשר|תקנים|מדיניות החזר סחורה|מפת אתר
אולם תצוגה לאדריכלות עיצוב ובניה בעץ - Design Center טל. 03-6276555 | סניף חדרה טל. 04-6276555 | סניף בילו טל. 08-9376555