חידוש דק גם ובעיקר בימי הקורונה

האביב הוא זמן להתחדשות. הגשמים מאחורינו ומזג האוויר הנוח גורם לנו לבלות זמן רב יותר במרפסת ובחצר, בטח ובטח בתקופה הנוכחית. עכשיו הוא הזמן האידיאלי לחדש את הדק – מיעוט גשמים וטמפרטורות נוחות יחסית (צביעה בטמפ' גבוהה פחות מומלצת).
חידוש דק הוא פעולה די פשוטה שניתן לבצע באמצעות חומרים בסיסיים (אך מקצועיים) ובמספר פעולות פשוטות. אין צורך בציוד מקצועי ייחודי ויקר וישנם פתרונות שווים לכל כיס, כל שנדרש הוא בחירת החומרים הנכונים, כמה שעות עבודה ולהפשיל שרוולים. אם לא חידשתם את הדק שלכם זמן רב , ייתכן והמראה שלו אינו אטרקטיבי ומזמין כבעבר, אבל החדשות הטובות הן , שאחד מיתרונותיו הרבים של דק עץ הוא שאפשר לחדשו אינספור פעמים ולהגיע לתוצאות מרהיבות כל פעם מחדש.

מה המצב של הדק שלכם?

 

סביר ורק צריך חידוש קל? נצבע בעבר והצבע דהה/מתקלף ? הוזנח זמן רב ונראה לא טוב ?לכל מצב יש חומרים ייעודיים לו , אשר מגיעים בריכוז הכימי הנכון לפרויקט שלכם.
אל תחששו לחדש גם דק שנראה במצב חסר תקנה. לקוחות רבים מופתעים מאיכות הדק לאחר החידוש, יחד עם זאת כמובן שחידוש בחומרי ניקוי וצבע לא יפתור בעיות של ריקבון , ברגים רופפים ושברים – אלו כבר דורשים טיפול ברמה אחרת ולא נפרט על כך כאן.
אם יש לכם ספק לגבי החומר המתאים למקרה שלכם , התייעצו עם מומחי הצבע המנוסים של עץ ועצה ותקבלו הדרכה בהתאם לצורך.

לכל סוג עץ יש סוגי צבע ושמן המתאימים בייחוד לו ולשימוש לו הוא משמש

 

לאחר פעולת הניקוי והתייבשות הדק, נעבור לפעולת הצביעה. כדי להגיע לתוצאות איכותיות שיחזיקו מעמד לאורך זמן , וודאו שאתם בוחרים בחומר הנכון. אם יש לכם ספק, היוועצו במומחים שלנו. צבעים ושמנים פשוטים שמציפים את השוק, ומתיימרים לתת מענה גנרי לגם וגם וגם, על פי רב יעניקו תוצאות באיכות ירודה שיחזיקו מעמד מעט מאוד זמן.

הדק שלכם אינו גנרי

 

הוא הדק הספציפי שלכם ובמיקום המסוים שלכם. איזה סוג עץ יש לכם? אורן פיני , אורן טרמו, איפאה, טיק בורמזי או אולי דק סינטטי בכלל? מה רמת החשיפה לשמש? שמש מלאה, חצי צל או אולי מקורה לגמרי? מה רמת מקדם ההחלקה הנדרש? הדק שלכם ליד בריכה? מה אופי הגימור שתרצו? מבריק, מט או אולי "מראה רטוב"? ועוד לא דיברנו על גוונים בכלל…המגוון הוא גדול ועלול להישמע מבלבל, אבל היישום פשוט. עם ייעוץ נכון ויישום נכון, התוצאות תהיינה לא פחות ממרהיבות.

0/5 (0 Reviews)

כדי שלא תמתינו על הקו, השקנו עבורכם שירות שיחה חוזרת מנציג. נא מלאו את הטופס, ונציג עץ ועצה יחזור אליכם במהרה

שם מלא:
טלפון:
איזור:
מוצר:

קבלן עצים וגגות רעפים?
מקומך איתנו

מלאו את הפרטים וקבלו הצעת מחיר משתלמת וגם הצטרפו למועדון הקבלנים

שם מלא:
טלפון:
קבלן:

להצעת מחיר משתלמת
מלאו את הטופס

שדות חובה מסומנים ב - *

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
איזור:
מוצר:
סוג לקוח:
התקנה:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp