עץ המלוק קנדי – לבניית פרגולות זהו העץ המומלץ

האביב כבר מתקרב לסיומו ומתחילים להרגיש באוויר את החום הקיצי, שעומד ללוות אותנו בחודשים הקרובים. כדי להמשיך להנות מישיבה, אירוח ובילוי בגינה, במרפסת או על הגג גם בימים חמים יותר, יש למצוא פתרון הצללה פונקציונאלי ואסתטי. פרגולה מעץ היא הפתרון המועדף ברוב הבתים הישראליים, בזכות אופיה הכפרי, הביתי והנעים.

באמצעות בניית פרגולת עץ ניתן ליצור פינת חמד מרגיעה בחצר הביתית

כזו שתאפשר לכם להנות משטחי החוץ בביתכם בכל חודשי השנה, בזכות הגנה מפני רוח ושמש חזקה. פרגולות עץ משתלבות באופן טבעי עם הסביבה ומקנות לחצר או למרפסת מראה טבעי. לפני הבנייה יש לקחת בחשבון את מחירי העלות של חומר הגלם, את אופן התחזוקה הדרוש לו וכן לקבל היתר בנייה בהתאם לדרישות הרשות המקומית. עלות הבנייה של פרגולה מעץ היא נמוכה יחסית לחלופות המוצעות בשוק ותחזוקתה היא פשוטה ונוחה.

בניית פרגולה דורשת תכנון לפני ההקמה, מיומנויות מקצועיות וכמובן בחירה של חומרי הגלם הנכונים. אנו בעץ ועצה ממליצים על עץ ההמלוק הקנדי, המתאים המיוחד לבניית פרגולות באקלים המקומי שלנו.

קיימים שני זנים של העץ הנפוצים בתעשייה העולמית, והם גדלים בעיקר באזורי המישור הצפוניים של קנדה. מדובר בעץ איכותי מאוד בזכות צפיפות הסיבים שלו, הנוצרת בעקבות צמחיתו האיטית. לאחר כריתת העץ והגעתו למפעל הוא נקשר בחבילות ונשלח ליבוש, כך מתקבלת צורתו הסופית, אותה ניתן לעבד בקלות. ההמלוק נחשב עץ בינוני עד קשה וביכולתו לעמוד בלחצים ללא כיפוף, לכן הוא מתאים למפתחים גדולים במיוחד. בשל היותו עץ קשה למחצה יש לו עמידות גבוה נגד מזיקים ופגעי מזג אויר, כך שניתן להשתמש בו עבור נגרות חוץ.

0/5 (0 Reviews)

להצעת מחיר והפניית קבלן
לביצוע עבודה 1-700-500-565

שדות חובה מסומנים ב - *

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp