התקנה – בחרו מתקין מקצועי בעל ניסיון רב שנים. אחד כזה שראה כבר הכל ויידע לבצע את העבודה הטובה ביותר. בצעו השוואה בין מתקינים, בקשו חוות דעת ובדקו גגות רעפים שהותקנו על ידם.

תקציב – במרבית המקרים, גג רעפים יהיה זול יותר להקמה וחסכוני יותר לתחזוקה. הידעתם כי גג רעפים עולה כ- 30%-20% פחות מגג בטון שטוח?

עיצוב – הרעפים הינם אלמנט המתאים לנוף הישראלי ותכנון גג רעפים כחלק בלתי נפרד מקונספט העיצוב הכולל של הבית, יוסיף ליופיו החיצוני והפנימי של הבית.

שיטות הבנייה המתקדמות הקיימות היום מאפשרות ליצור גגות עם מפתחים גדולים ללא תומכות. התוצאה: שטח החלל שמתחת לגג הוא מרווח וגדול במיוחד ואף נכלל באחוזי הבנייה. בתכנון שכזה טמונות אפשרויות פונקציונליות רבות: ניתן לעצבו כחלל אחד או לחלקו לחדרים קטנים. הוא יכול לשמש כגלריה פתוחה, המשקיפה על הסלון, או כקומת שינה בחדרי ילדים, כשהחדר עצמו משמש לאירוח חברים, ללימודים ולמשחקים. בנוסף חלל זה יכול לשמש כקומת גלריה בה תוצב פינת עבודה, או למעשה כל שימוש בו תחפצו, לרבות ניצולו לאחסון ולהעברת צנרת המיזוג, החשמל והתקשורת.
המומחים של עץ ועצה ישמחו להתאים את סוג הרעפים הטוב ביותר לצרכיכם והעדפותיכם, לקביעת פגישת ייעוץ באחד מאולמות התצוגה, חייגו 1700-500-565