החיפויים של Weathertex ו-OutDeco

החיפויים של Weathertex ו-OutDeco: דקורטיביים, עמידים, קלים להתקנה ומתאימים לכל סגנון בנייה

במקום להשקיע זמן ומאמץ בטיח חיצוני שיש לחדש כל כמה שנים, או להתקין גדר פשוטה בגינה – הכירו את המוצרים שכובשים את השוק בסערה – חיפויים חיצוניים בבנייה קלה, ומשרביות המאפשרות משחק עדין בין פרטיות לחשיפה.

עולם חיפויי החוץ הוא גדול ומגוון, ומוצרים רבים מתחרים על תשומת ליבם של הבונים, האדריכלים והמעצבים. מבין כל אלה, ישנם שני סוגים הבולטים באיכות, באסתטיקה, בעמידות ובקלות ההתקנה שלהם – חיפויי עץ חיצוני של חברת Weathertex, וכן משרביות (חלונות סבכה) של חברת OutDeco.
חברת Weathertex פועלת באוסטרליה – ומכאן, חיפויי העץ החיצוניים שהיא מייצרת נועדו לעמוד בתנאי האקלים הקשים הקיימים ביבשת: החל בשלג בחורף ושמש לוהטת בקיץ, ועד אירועי אקלים קיצוניים כמו שטפונות, שריפות, סופות ציקלון ועוד. החיפויים מספקים לבית שכבה נוספת של בידוד, המאפשרת חיסכון בעלויות קירור וחימום. חיסכון נוסף נובע מכך שהשימוש בחיפויים אלה מייתר את הצורך בטיח חיצוני.

מהמוזיאון והמסעדה אל הבית הפרטי

המשרבייה היא חלק מסגנון עיצובי שפותח בארצות האיסלאם כבר לפני מאות שנים, כדי להפריד בין הבית לרחוב – אך עדיין לאפשר מבט מהפנים אל החוץ, לצד זרימת אוויר פנימה כדי להקל על החום. המשרביות פוסלו בידי אמנים, מחומר או מעץ, והיו אלמנט שימושי ודקורטיבי כאחד שקישט לא רק בתים, אלא גם ארמונות.
כיום, שומרות המשרביות על מעמדן המיוחד וניתן למצוא אותן מככבות גם בעיצובים מודרניים בשלל סגנונות, בבתים פרטיים – שם הן חוצצות בין חדרים או מהוות גדר דקורטיבית, המגלה וגם מסתירה – והן בבניינים ציבוריים, כגון מוזיאונים או מסעדות, שם מעניקות המשרביות נופך ים-תיכוני ומסקרן לחלל, ומאפשרות לאור לחדור פנימה, אך לא בכל עוצמתו.

גיאומטרי או טבעי? מה שתרצו

מוצרי OutDeco כוללים משרביות במגוון עיצובים, ובכמה רמות של פרטיות – החל ב-60% פרטיות, רמה המאפשרת חציצה חלקית ויצירה של משחקי אור וצל בין חללים; עבור ב-80% – רמת פרטיות המתאימה ליישומי בנייה רבים ולעמידה בדרישות מוכתבות מראש, ומספקת שילוב מיטבי בין פתיחות לסגירות ומתאימה במיוחד לגידור חצרות; ועד ל-90% פרטיות – חיפויים המאפשרים חדירה של מעט אור אך חוסמים כל מבט פנימה, ומתאימים במיוחד לשמירה על רמת פרטיות גבוהה.
למשרביות של OutDeco עיצובים במגוון סגנונות – מסגנונות גיאומטריים המתכתבים עם שנות ה-60' אך מעודכנים גם לימינו, ועד לסגנונות אורגניים יותר המזכירים גלי ים או צמחייה, ומשתלבים היטב בסביבה טבעית פורחת.

25 שנות אחריות

גיא הברפלד, אדריכל הבית של חברת עץ ועצה, מסביר כי "לוחות החיפוי של Weathertex הם מוצר ירוק לחלוטין – עם טביעת רגל פחמנית הקטנה מאפס, מה שהופך אותם מתאימים במיוחד לפרויקטים של בנייה ירוקה. ההתקנה שלהם קלה ופשוטה, ומצריכה כלי נגרות סטנדרטיים בלבד (התקנה יבשה – ללא צורך בסיליקון או דבק, כשלרוב המוצרים מערכת חיבורים רופפת).

"כראוי למוצר אוסטרלי שמיוצר כבר יותר מ-45 שנה ומוכיח את עצמו בישראל כבר 15 שנה – ללוחות החיפוי הללו יש עד 25 שנות אחריות על ריקבון, שברים או סדקים", אומר הברפלד, שמוסיף כי יתרונות נוספים הם המשקל הקל של לוחות החיפוי (כ-9.5 ק"ג למ"ר), והעובדה כי ניתן להשיג אותם גם בפלטות גדולות (1.22/3.66) – מה שמאפשר יישום מהיר לשטחים גדולים ומאפשר חיסכון בזמן ובתשלום על עבודת ההתקנה.

הלוחות מגיעים בשתי אפשרויות גמר: האחת היא מראה עץ טבעי (גוון חום-אקליפטוס), והשנייה היא צבע יסוד לבן, המאפשר גמר איכותי בצבע אטום, לפי בחירת האדריכל או המעצב. כך, ניתן לשלב אותם בבנייה בסגנונות שונים – מבנייה קלאסית בגווני עץ, ועד בנייה מודרנית וחדישה בגווני לבן או שחור. עלות התחזוקה נמוכה יחסית, ונדרשת צביעה מחדש רק אחת לכ-15 שנה בממוצע.

0/5 (0 Reviews)

תמונות של החיפויים של Weathertex ו-OutDeco

כדי שלא תמתינו על הקו, השקנו עבורכם שירות שיחה חוזרת מנציג. נא מלאו את הטופס, ונציג עץ ועצה יחזור אליכם במהרה

שם מלא:
טלפון:
איזור:
מוצר:

קבלן עצים וגגות רעפים?
מקומך איתנו

מלאו את הפרטים וקבלו הצעת מחיר משתלמת וגם הצטרפו למועדון הקבלנים

שם מלא:
טלפון:
קבלן:

להצעת מחיר משתלמת
מלאו את הטופס

שדות חובה מסומנים ב - *

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
איזור:
מוצר:
סוג לקוח:
התקנה:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp