להורדת קובץ האחריות

חברת ע.צ.ה תעשיות ומסחר (1991) בע"מ מספקת לוחות דק מסוג Fiberon של חברת Fiber Composites, LLC וכל זאת תחת אחריות הבינלאומית של היצרן על פי התנאים הבאים:

תקופת האחריות: 20 שנות אחריות מוגבלת.

הגבלות האחריות:

אחריות זו הינה עבור מוצרי דקים מחומרים מרוכבים של חברת Fiberon (להלן: "מוצרי דק") מסוג:

  • מוצרי דק מסדרת Fiberon Professional
  • מוצרי דק מסדרת Fiberon Tropics

אחריות זו הינה עבור מוצרי מעקות מחומרים מרוכבים של חברת Fiberon (להלן: "מעקות") מסוג:

  • מעקות מסדרת Fiberon Professional
  • מעקות מסדרת Fiberon Horizon

חברת Fiber Composites, LLC (להלן "נותנת האחריות") מספקת אחריות לכך שבמשך תקופה של עשרים (20) שנים מתאריך הרכישה המקורי של הצרכן ממפיץ מורשה )להלן ע.צ.ה תעשיות ומסחר 1991 בע"מ( של מוצרים מחומרים מרוכבים של חברת Fiberon , מוצרי הדק והמעקות לא ישברו, יתבקעו, יתקלפו, ירקבו, או יספגו נזק מבני כתוצאה מריקבון פטרייתי ומעקות מסדרת Fiberon Horizon לא יידהו* כאשר:

  • יהיו בשימוש עם אפליקציית הקרקע הנזכרת לעיל במבנה מגורים.
  • הותקנו לפי הוראות היצרן.

האחריות הנ"ל הינה בלעדית ובאה במקום כל אחריות כלשהי אחרת בנוגע לחומרים מרוכבים של חברת Fiberon . נותנת האחריות מסירה אחריותה מכל אחריות אחרת כלשהי, כולל ללא הגבלה כל אחריות מרומזת לסחירות או התאמה למטרה כלשהי.

הסעד היחידי שיהיה לקונה על כל תביעה שהיא הנובעת מן הרכישה, השימוש, האחסון או הקניין של חומרים מרוכבים של חברת Fiberon (בין אם תביעה כזו הינה חוזה, אחריות, עוולה, חבות קפדנית או אחרת), כולל ללא הגבלה כל תביעה שחומר מרוכב של חברת Fiberon נכשל בתפקודו כפי הנ"ל המובטח, תהיה החלפתו בחומר מרוכב חדש מחברת Fiberon במחיר השווה לכמות החומר הפגום כפי שנקבע בטבלת חישוב פרופורציונאלי מתוארך שבתעודת אחריות זו.

בכדי לקבל את התחליף, בעל תעודת האחריות המקורי או זה הבא אחריו חייב לשלוח תעודת אחריות זו, ביחד עם חשבונית הקנייה המקורית, לנותנת האחריות לכתובת:

Fiber Composites, LLC
181 Random Dr. New London, NC 28127

החשבונית חייבת להיות ממפיץ או ממתקין מקצועי מורשה (להלן ע.צ.ה תעשיות ומסחר 1991 בע"מ) של חברת Fiberon ,וכמו כן, חייבת להראות את הפרטים הבאים ( I ) תאריך הקנייה ו- ( II ) שנקנו חומרים מרוכבים מתוצרת Fiberon בכמות מספקת לכיסוי השטח הפגום הליניארי על פי התביעה.

נותנת האחריות לא תהיה אחראית להוצאות התקנה או התקנה חוזרת או לכל דמי פיצויים עקיפים, פיצוי עונשי, פיצוי לדוגמא, או פיצויים עבור נזק עקיף מכל סוג שהוא.

הקונה נושא באחריות בלעדית להחליט באם חומרים מרוכבים של חברת Fiberon עומדים בדרישות כל תקן בטיחות מתאים או כל נוהל דומה. אין כל אדם או ישות המורשה על ידי נותנת האחריות לתת הצהרה כלשהיא או ייצוג, בנוגע לאיכות או לביצועים של החומרים המרוכבים של חברת Fiberon , מלבד הכתוב באחריות מוגבלת זו ואין לשנותה מלבד מסמך החתום
על ידי נותנת האחריות והקונה.

מדינות מסוימות אינן מרשות להגביל את אורך התקופה בה ניתנת האחריות המשתמעת ו/או את הוצאת או הגבלת דמי פיצויים נגררים או עבור נזק עקיף, כך שהמידע או ההסתייגות הנ"ל אינה חלה עליך. אחריות זו נותנת לך זכויות משפטיות מסוימות ויתכן כי יש לך זכויות נוספות המשתנות ממדינה למדינה.

טבלת חישוב פרופורציונאלי מתוארך:

אחריות יצרן לדק Fiberon, עץ ועצה

* מעבר לתקן ASTM המקובל עבור מוצרי מעקות העשויים מויניל

כדי שלא תמתינו על הקו, השקנו עבורכם שירות שיחה חוזרת מנציג. נא מלאו את הטופס, ונציג עץ ועצה יחזור אליכם במהרה

שם מלא:
טלפון:
איזור:
מוצר:

קבלן עצים וגגות רעפים?
מקומך איתנו

מלאו את הפרטים וקבלו הצעת מחיר משתלמת וגם הצטרפו למועדון הקבלנים

שם מלא:
טלפון:
קבלן:

להצעת מחיר משתלמת
מלאו את הטופס

שדות חובה מסומנים ב - *

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
איזור:
מוצר:
סוג לקוח:
התקנה:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp