כך בוחרים חיפוי חוץ מעץ

אופציה שנייה של חיפוי עץ חיצוני היא לוחות Selflok. לוחות אלה, בדומה ל-Weathergroove, מיוצרים על-ידי החברה האוסטרלית המובילה Weathertex, ומשלבים אף הם מקסימום פרקטיות (מערכת נעילה שמאפשרת את התקנת הלוחות בקלות ובמהירות) ואסתטיקה מוקפדת (לבחירתכם גימור חלק או גימור בעל מרקם גרגירי שובה לב של עץ טבעי).מוצר שלישי לבחירתכם הוא Rubix – מערכת קלה במיוחד להתקנה ואשר מאפשרת מקסימום גמישות בעת התכנון כשהמטרה היא חיפוי קירות. ניתן לבחור בין לוחות מלבניים או מרובעים, חיבור עם יתדות או בלעדיהן, ובכל מקרה לזכות בלוחות מרהיבים שמשדרגים כל מרחב.

סוג אחר של חיפוי חוץ מעץ שכדאי מאוד להכיר הוא המשרבייה – קונספט שבו במקום קורות עץ שמייצרות חיפוי אטום לחלוטין או כמעט אטום לחלוטין ישנו משחק בין חומר לחלל ובין חלקי העץ ישנם גם מרווחים שמאפשרים חדירה של אור ואוויר. בפרט מומלצות המשרביות של Outdeco, חברה אוסטרלית המוכרת בכל רחבי העולם בזכות טיב מוצריה ובעיקר הודות לשימוש בעץ אוסטרלי קשה. עץ זה מתאפיין בעמידות גבוהה בכל מזג אוויר ועל כן אידיאלי לשימוש כשנדרש חיפוי חוץ.

איך זה נראה?

כאשר משתמשים בחיפוי חוץ מעץ מקבלים מראה שמזכיר דק אנכי, רוחב הלוחות שונה וכך גם המקצב ביניהם. ברוב המקרים, התקנת חיפוי הקירות היא סמויה – כלומר לא נראים ברגים במשטח העץ החיצוני – התקנה שמעניקה למוצר מראה נקי ואלגנטי.

איזה עצים מתאימים?

עץ סידר (ארז) אמריקאי, עץ טיק בורמזי או עץ איפאה ברזילאי.

מה יתרונותיו של כל עץ?

עץ טיק בורמזי הוא בעל גוון חום בהיר ומראה יוקרתי, הוא נחשב לעץ העמיד ביותר בתנאי חוץ קשים, עובי הפרופיל שלו הנו 20 מ"מ ומתאים לו גימור שמן.

עץ איפאה, בעל גוון חום כהה, עמיד במיוחד בפני פגיעות מכניות ותנאי חוץ. גם לו מתאים גימור שמן, עובי הפרופיל שלו 20 מ"מ והוא זמין בחתכים שונים.

עץ סידר אמריקאי עמיד במיוחד בפני מזיקים, הוא רך וניתן לגימור במגוון צבעים וחתכים.

לשלושת סוגי העצים הללו קיימות גרסאות באיכות ירודה בשוק. עץ ועצה ממליצה לכם להקפיד לרכוש את חומר הגלם מספק איכותי ואמין בכדי שתוכלו ליהנות מתוצאה איכותית במשך שנים רבות.

מאת: גיא הברפלד, אדריכל, עץ ועצה

למפרט חיפוי קיר

0/5 (0 Reviews)

כדי שלא תמתינו על הקו, השקנו עבורכם שירות שיחה חוזרת מנציג. נא מלאו את הטופס, ונציג עץ ועצה יחזור אליכם במהרה

שם מלא:
טלפון:
איזור:
מוצר:

קבלן עצים וגגות רעפים?
מקומך איתנו

מלאו את הפרטים וקבלו הצעת מחיר משתלמת וגם הצטרפו למועדון הקבלנים

שם מלא:
טלפון:
קבלן:

הודעה חשובה!

ביום שלישי 11/6 (ערב חג שבועות) יפעלו סניפי עץ ועצה עד שעה 13:00.
ביום רביעי 12/6 (חג שבועות) יהיו הסניפים סגורים.

להצעת מחיר משתלמת
מלאו את הטופס

שדות חובה מסומנים ב - *

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
איזור:
מוצר:
סוג לקוח:
התקנה:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp