גג רעפים חדש לראש השנה

גגות רעפים הם הנפוצים ביותר בישראל בבתים פרטיים, אולי בשל היתרונות הרבים שלהם – הם קלי משקל (יחסית לאלה היצוקים מבטון), בנייתם מהירה, הם עמידים ומספקים מענה מצוין בכל הקשור להגנה ממזג האוויר, ועוד.

גג רעפים ניצב על קונסטרוקציה מעץ, וחשוב מאוד שהתמיכה עבורו תהיה בנויה היטב כדי להבטיח שתוכל לשאת את משקלו לאורך שנים. קורה שגגות ישנים, או כאלה שלא נבנו טוב, שוקעים – וזו סיבה טובה לדאוג לחידוש הגג. עוד סיבה לחידוש היא התיישנות או איכות נמוכה של הרעפים לגגות ובלאי שלהם.

מומלץ לא לדחות החלפה ותיקון במקרים כאלה – אפשר להספיק לחדש את גג הרעפים שלכם לפני בוא החורף, ממש עכשיו, כך שאת ארוחת חג ראש השנה תוכלו לקיים כבר מתחת לגג החדש שלכם.

גג רעפים חדש לפני שמגיע החורף

גג ששקע עלול להפוך פחות אטום למי גשם, כך שמים יחדרו דרכו אפילו אם נראה שהוא שלם ויש רק עיוות בצורתו. זה קורה בגלל שזרימת המים במורד הגג כבר לא טובה. אם מדובר בגג ישן, מיושן, או בעל חלקים ישנים, הסיכוי לחדירת מים הוא גבוה. רעפים לגגות שהם בלויים נשברים בקלות וכל רעף שבור הוא נקודה ממנה יחדרו מים רבים כשיש זרימה חזקה של מי גשם. קיימת חשיבות רבה לאיטום גג הרעפים לפני החורף.

לעיתים יש נטייה לדחות את התקנת או תיקון הגג לא רק בגלל ההוצאה שכרוכה בכך אלא גם, ואולי בעיקר, שהעניין נתפס כפרויקט מורכב וארוך. חשוב לדעת שבעלי מקצוע יוכלו לפרק את הגג הישן ולהקים חדש תחתיו בתוך כמה ימים, ימי סוף הקיץ הם זמן מושלם, הגשם עוד לא הגיע והשמש כבר לא בשיא עוצמתה כך שהתהליך יהיה מיטבי ולא יפריע מאוד לשגרת החיים בבית.

איכות היא שם המשחק

שיפוץ גגות הינו תחום שחשוב להתמחות בו, לכן חשוב מאוד לבחור בבעלי מקצוע המחויבים לבצע עבורכם עבודה איכותית.  בבניית גג רעפים הקונסטרוקציה חייבת להיות בנויה מקורות עץ מלא (קורות עץ שנלקחו כל אחת כפיסה שלמה מגזע עץ בודד), היא צריכה להיבנות כך שתוכל לשאת את משקל הרעפים לאורך שנים מבלי שתקבל עיוותים מכל סוג שהוא.

על הבסיס האיתן שמספקת קונסטרוקציה הבנויה כהלכה יש להניח רעפים מאיכות טובה, כאלה שלא יהיה צריך עוד להחליפם. בעלי מקצוע מנוסים ומושכלים יוכלו להמליץ לכם על חומרים ואביזרים שיהיו אלה המתאימים ביותר לתהליך השיפוץ שלכם.

החלפת גג רעפים לפני החורף

מי שבוחרים לדחות החלפת גג ישן בחדש לוקחים סיכון שעם בוא החורף מים יחדרו דרך המבנה הישן, דבר שעלול לגרום נזקים נרחבים בבית, ובמקרים קיצוניים עלול לגרום לקריסה של המבנה. החלפת גג במהלך החורף היא מסובכת יותר (למשל, בשל פגעי מזג האוויר ההפכפך, הרטיבות ושעות האור המעטות), קחו גם בחשבון שקשה לחמם בית שהוא חשוף בחלקו העליון. אם אתם צריכים לחדש את גג הבית שלכם, אל תידחו זאת עוד, אפשר וכדאי לעשות את ארוחת חג ראש השנה תחת גג רעפים חדש.

0/5 (0 Reviews)

תמונות של גג רעפים חדש לראש השנה

כדי שלא תמתינו על הקו, השקנו עבורכם שירות שיחה חוזרת מנציג. נא מלאו את הטופס, ונציג עץ ועצה יחזור אליכם במהרה

שם מלא:
טלפון:
איזור:
מוצר:

קבלן עצים וגגות רעפים?
מקומך איתנו

מלאו את הפרטים וקבלו הצעת מחיר משתלמת וגם הצטרפו למועדון הקבלנים

שם מלא:
טלפון:
קבלן:

להצעת מחיר משתלמת
מלאו את הטופס

שדות חובה מסומנים ב - *

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
איזור:
מוצר:
סוג לקוח:
התקנה:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp